Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

s.a kardeşlerim (1 Kullanıcı)

member

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm kardeşlerim,
Adım Ahmet,
Siteye bana yol göstermesini umduğum kişiyle karşılaşabilmek için üye oldum
derdim var canımı yakar ölesim gelir dayanamıyorum kardeşlerim.
Canımdan çok sevdiğim bi insan var öyle çok seviyom ki kavuşmamız neredeyse imkansız ağlamaktan gözlerim kurudu çok fena canım yanıyor o da beni çok seviyor.Sevdiğim insan evlenmiş boşanmış ben ise hiç evlenmedim.bu yüzden kavuşamıyoruz ailem karşı çıkar engel olur.Bunu söyleyemiyorum bile aileme.Söylesem anam çok üzülecek kötü şeyler olacak.ben ne yapayım bana yol gösterin nasıl dua edeyim sizde bana dua edin ne olur kavuşmamız için dua edin ben artık dayanamıyom kötü şeyler düşünmeye başladım şeytan sürekli aklımı çeliyor öldür kendini diye
Ona kavuşabilmek için nasıl dua etmeliyim bunu gerçekten istiyorum Allah'a dua etmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum
Sizlerde bana dua edin kavuşayım artık inşallah
amin

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykum Selam kardeşim hoş geldiniz. Yüce ALLAH (c.c) kuluna her zaman en hayırlısını verir. Bu nedenle işitip, susup, itaat etmek gerekir.

Selam ve dua ile...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

Vealeykümselam kardeşim, hoşgeldiniz.
Yaşam hikayenizi okudum, içim acıdı.
Rabbim yardımcınız olsun...
Yardımcı olabilmeyi ne kadar çok isterdim bilemezsiniz....

aydin25

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hoşgeldin kardeş

sınan_06

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim yar ve yardımcın olsun kardesım zor bır durum ama inşallah alllahın izniyle kavusursun sevdigine 200 ihlas okudum kardeşim rabbim inşallah kabul eder ve sevdigine kavusursun amin...

seydo87

Kayıtlı Kullanıcı
a.s yüce mevlam tüm müminler in hakkında hayırlısını versin.hayırlısını cenabı haktan dilemelisin.kötü şeyler düşünmek bile günah hele hle kendini öldürmek hiç affedilmeyecek bir şey sakın ha sakın şeytana uyma bu dünya için hakiki dünyanı yakma .bu dünya 3 günlük asıl hayatöbür dünya onu kazanmak için çalışmak lazım sen allaha kulluk görevlerini yerine getirirsen allah da seni mutlaka görür.sen daima ibadetini yap allahtan hayırlını dile .s.a.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt