Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

S.A kardeşlerim benim için de dua edermisiniz (1 Kullanıcı)

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.kardeşlerim bende yeni üye sayılırım hastalığım nedeniyle siteye giremedim çoktandır.Öncelikle mubarek BERAT KANDİLİNİZ tüm islam aleminin ve sizlerin kutlu olsun rabbim yar ve yardımcınız olsun bu gecede bütün günahlarımızdan arınmış olarak çıkalım.Ben kanser hastasıyım çok kritik bir dönemdeyim bu dönemi atlatabilmem için bana da bu mubarek gecede dua edermisiniz rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
a.s,
RABBİM acil şifa versin size.
kandiliniz mübarek olsun.
selam ve dua ile...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
aleykum selam rabbim şafi ismiyle size acil şifalar versin kardeşim yar ve yardımcınız olsun inşaALLAH . sizde bize dua edin inşaALLAH
SELAM VE DUA İLE

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşlerim rabbim hiç kimseye sizlere de dert verip derman aratmasın cennetine giren kullarından eylesin inşallah

emine2

Kayıtlı Kullanıcı
etmezmiyiz kardeşim dualarımız seninle inşallah hastalığından kurtulur sağlığına kavuşursun rabbim yar ve yardımcın olsun

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam.
hoş geldiniz.
sefalar getirdiniz.
RABBIM acil şifalar versin.amin.
selametle.

essslem

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm

selamün aleyküm

Allah şifalar versin.Bazen derdimiz dermanımızdır.Sabrınla mükafatlanıp derman bulman dileğiyle......hz eyüp misali, Rabbim yar ve yardımcın olsun.

R

reispelin

Allah şifasını verir inş. Çektiğiniz sıkıntılarda günhalarınızın kefareti sayılır inş. Sabır ve dua. Allaha emanet kalınız. Selametle..

Kaan Erdem

Yönetici
ALLAH celle celalühu cümlemizin yar ve yardımcısı olsun kardeşim.sabredin ve şükredin inşaALLAH mükafatını alanlardan olursunuz.ALLAH celle celalühu izni ile hayırlı ve güzel haberlerinizide bekliyoruz.

selam ve yürekten samimi dualarımla selametle kalınız.

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)B)allah sizlerden razı olsun kardeşlerim sizlerin dualarıyla içimin ferahladığını hissediyorum rabbim sizleri cennetinin en kıymetli köşelerine kabul buyursun inşallah

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim Allah yar ve yardımcınız olsun Rabbim tez zamanda hayırlı şifalar verip hiç görmemişe döndersin inşallah.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun leyla-1 kardeşim rabbim inşallah duami ve dualarinizi dergahindan geri çevirmez kabul eder hatirladiğim kadariyla senin de annen hastaydi rabbim acil şifalar versin inşallah derdi veren mevlam dermanini da verir selam ve dua ile sizde allaha emanet olun

muazzez35

Kayıtlı Kullanıcı
candan dostlarım selamun aleyküm hayırlı akşamlar sizlerden tek isteğim dua ne olur bana dua edermisiniz çünki tam iki aydır ameliyatım hep geri kalıyor hastaneye yatıp yatıp çıkıyorum şimdide dişim apse yaptıbir hafta yattım dört gündür izinli çıktım yarın tekrar yatıcam dişimdeki apse indiyse çarşamba günü allahın izniyle ameliyata yatıcam sizlerden tek dileğim allah rızası için bana dua edin bir engel kalmadan bu ameliyattan kurtulmak şimdiden hepinizden allah razı olsun dostlarım rabbimin sevgisi ve selamı üstünüze olsun

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
candan dostlarım selamun aleyküm hayırlı akşamlar sizlerden tek isteğim dua ne olur bana dua edermisiniz çünki tam iki aydır ameliyatım hep geri kalıyor hastaneye yatıp yatıp çıkıyorum şimdide dişim apse yaptıbir hafta yattım dört gündür izinli çıktım yarın tekrar yatıcam dişimdeki apse indiyse çarşamba günü allahın izniyle ameliyata yatıcam sizlerden tek dileğim allah rızası için bana dua edin bir engel kalmadan bu ameliyattan kurtulmak şimdiden hepinizden allah razı olsun dostlarım rabbimin sevgisi ve selamı üstünüze olsun

canım kardeşim ben daha yeni gördüm bu konuyu.rabbim acil şifalar nasip etsin inşallah.herşeyde dişinizdeki apsede bile bi hayır vardır şüpesiz.rabbim acil acil şifalar versin ve hayırlı haberlerinizi alalım inşallah kardeşim.acizane dualrımdasın kardeşim.100 tane ya şafi okudum size aklıma geleni de okumaya devam edicem inşallah kardeşim.bizi habersiz bırakma inşallah.rabbimize emanet ol kardeşim selamet ve sabırla rabbim yardımcınız olsun

OrHaN_*

Kayıtlı Kullanıcı
a.s rabbim acil şifalar versin inş sen umudunu kaybetme sürekli dua et rabimize rabbim bu mubarek günün ayın yüzü suyu hürmetine acil şifalar versin sana ve senin gibi hastalıklarla mücadele edenlere rabbim yar ve yardımcın olsun

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.kardeşim dualarımdasın 3 tane ayetel kursi okudum.
dua edelim kardeşlerim ...kardeşimizin duaya çok ihtiyacı var

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
dua edelim kardeşlerim kayıtsız kalmayalım lütfen

_ALpeR_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim hoş geldin allah şifalar versin

_ALpeR_

Kayıtlı Kullanıcı
inş. kurtulur beyler amin halimize şükredelim lütfen

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt