Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

s.a hayya alas salah (1 Kullanıcı)

zakire

Kayıtlı Kullanıcı
7 yaşındaki oğlum dün ALLAHINizni ile namaza başladı .tarihinide attı.her kıldığı namazda bir sonraki namazı için dua ediyor kılabileyim diye .bende çok dua ediyorum onun için ve onun gibi evlatlara .sizlerdende dua istiyorum anneler şuurlu nesiller yetiştirsin diye Mücahid ve Mücahideler ihtiyç çoooook.

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olunn
Amin inşallah kardeşim.Dualarımız sizlerle.

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam hoşgeldiniz ne güzel ne mutlu size tebrik ederim inşaallah kardeşimiz hep böyle doğru yoldan gider sizlerin izniyle...Üyeliğiniz hayırlı olsun.Allah'a emanet olun.Mirac kandiliniz mübarek olsun...

mesut tombas

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel MAŞALLAH ileride İNŞALLAH benim de bir çocuğım olursa öyle olmasını isterim.İNŞALLAH da olur.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt