Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

s.a. arkadaşlar (1 Kullanıcı)

terazi&terazi

Kayıtlı Kullanıcı
aranıza bu gün katıldım henüz tam olarak neyin nasıl yapılacağını bilmiyorum eğer hatalı bir şey yapmışsam şimdiden özür dilerim soru sormak sizlerden yardım almak ve bilgilenmek beni mutlu kılacak her alanda yardım ve desteklerinizi bekliyorum teşekkür ederim allaha emanet olun.:a35:

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
as kardeşim hoşgeldınız suan hatalı birşeyin yok:a01: ama olursa tabıkı uyarırırz hayırlı paylasımlar olur inşallah selametle

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
aranıza bu gün katıldım henüz tam olarak neyin nasıl yapılacağını bilmiyorum eğer hatalı bir şey yapmışsam şimdiden özür dilerim soru sormak sizlerden yardım almak ve bilgilenmek beni mutlu kılacak her alanda yardım ve desteklerinizi bekliyorum teşekkür ederim allaha emanet olun.:a35:

Estğ. kardeşim.
Hoşgeldin, sefalar getirdin.
Üyeliğin hayırlı ve daimi olur inş.
Allaha emanet ol...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt