Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

s.a arkadaşlar sizden canı gönülden dua istiyorm neolur (1 Kullanıcı)

aslimnur

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bu siteye bikaç kez girdim gördüm ki dostluklar çok güzel sizden dua istiyorm 25 yaşındayım ve evlenmek istiyorm ama gönlüme göre biri yok çok kötü günler geçirdim artık feraha ermek istiyorum dualarınıza çok ihtiyacım var

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Allah gönlüne göre versin inş

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbım hayırlı birisiyle,güzel,mutlu bir yuva kurmanı nasip eylesin kardeşim.

aslimnur

Kayıtlı Kullanıcı
amin arkadaşlar sağolun dualarınız için

zeynomis

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bu siteye bikaç kez girdim gördüm ki dostluklar çok güzel sizden dua istiyorm 25 yaşındayım ve evlenmek istiyorm ama gönlüme göre biri yok çok kötü günler geçirdim artık feraha ermek istiyorum dualarınıza çok ihtiyacım var

canım kardeşim önce hoşgeldin aramıza.sana canı gönülden Rabbim den hayırlı kismetler diliyorum.Allahım hepimizin karşısına hayırlı kismetler çıkarsınnn

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
allahım gönlüne göre versin hayılısını versin senn için 1ayetel kürsi okudum..selametle kal

selam ve da ile...

CANAN25

Kayıtlı Kullanıcı
Allah karşına iyi amel işleyen, ahlaklı dürüst birini çıkarsın, hep huzurlu ve mutlu ol ve hakkından hayırlısı neyse rabbim onu nasip etsin

kalemgenç

Kayıtlı Kullanıcı
güzel kardeşim Rabbim sana imanı gür ahlakı güzel bir kısmet nasip etsin. birlikte islama adanan hayatlar yaşayın inşaallah.(amin)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam kardesim evet bu sitemiz cok güzel koca bir aile gibiyiz en güzeli kimse kimseyi tanimiyor ama yardim icin elinden gelen herseyi yapiyor insan kendini cok huzurlu hissediyor burada insallah devamli kalirsin senin icin dua edriz ne istiyorsan allaha emanet ol

rumuzgüller

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah kardeşim rabbim hakkında hayırlısını ve en iyisini nasip eylesin

aslimnur

Kayıtlı Kullanıcı
amin inşallah dua dostları gerçekten çok sevindim dualarınızı bekliyorum.sizden benim için yasin okumanızı rica ediyorum mümkünse

lyla.592

Kayıtlı Kullanıcı
dilerim rabbim gönlünüze göre namazlı niyazlı bi eş nasip eder inşallah mutlu olursun ablacım=)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
yasin daha cok genc rabbim her kulunun alnina esini yazmistir insallah seninde karsina iyi temiz birisi cikar:a44::a12: hayatinca cok mutlu olursun

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı

Vealeykümselam kardeşim.
Bu konuda muzdarip olan o kadar çok kişi varki sitemizde...

atris

Kayıtlı Kullanıcı
...

...

allah sana vıcadanı ımanı yerınde aklı basında bır es nasıp eder ıyısallah allah dertten beladan sakınsın senı la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimiyn amin

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim den hayırlı kismetler diliyorum.Allahım karşısına hayırlı kismetler çıkarsınnn insALLAH.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM inşallah sıkıntılarınıza çare verir.ALLAHA emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt