Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

rüyamda (1 Kullanıcı)

basyigit06

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle selamlar hepinize ben askerden yeni geldim bir süredir iş arıyorum ve bulamadım ne yazıkki bu sene evlenecem ama durumum pek iyi değil kısaca bahsettim size kendimden şimdi rüyama geçiyorum... Gerçek hayatta paranın bende fazla olmaması dolayından (malum işte bulamadık) kaçak sigara içiyorum 2 gün önce kaçak sigara almak için bir dükkana girdim rüyamda. Dükkanda iki tane kız vardı abla kardeşti.Küçük olan kıza bir paket prestij sigarası istiyorum dedim sigarayı verdi ve aaa abla bu o asker çocuk parayı verelimde geçenki gibi yatırsın bize dedi. Ne olduğunu anlamadım ama beni biriyle karıştırdıklarını anladım. Bana bir adet üzerinde 100 yazan bankonot para verdi ama para ne euro ne dolar ne mark nede Tl. di Sadece 100 yazıyordu rengide Pembe gibi bişeydi paranın. Sonra 4 haneli bir hesap numarası söyledi (2485 gibi) bu hesap numarasına karşıdaki bankaya yatır dedi. Ben hiç bişey demedim parayı aldım kapıdan çıkarken paraya çok ihtiyacım olduğu aklıma geldi ve şöyle düşündüm ben bu parayı yatırmasam alsam bi dahada burdan geçmem parada benim olur diye düşündüm ama sonra kendi kendime haktır bu olmaz diyip yatırmaya karar verdim bankaya doğru yürüdüm parayı yatırcaktım ama 3 tane yanyana banka vardı acaba hangisine yatıracaktım diye düşünürken uyandım... Sizce nedir bu arkadaşlar çok merak ediyorum lütfen Allah rızası için cevap.

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
Eğer bir cevap bilebilseydik verirdik.

Rüyaya mana verebilmek zor.

cevap verilmemiş olmaması icin yazıyorum kardes.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt