Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

rüyama yorum yapacak arkadaşlar.. (1 Kullanıcı)

gulehasret

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm
ben bir şey sorucam bilen varsa beni aydınlatırsa sevinirim . bir iş yeri açmayı düşünüyoruz iki ortak ve bi ablamızı istihare yatmasını rica ettik oda pişmiş mısır görmüş herkes yiyomuş tuz ekilmiş ve oda almak için geliyomuş bunu bana bilen yorumunu yarasa sevinirim şimdiden teşekürler..selam ve duayla kalın

şiradıl

Kayıtlı Kullanıcı
allahın selamı üzerinize olsun

allahın selamı üzerinize olsun

Merhaba ben bekarım.Bir gün bir rüya gördüm çok etkilendim birisine yorumlattım.Aylar sonra rüyamda gördüğümü aynen yaşadım erkek ve babası geldi rüyam şöyle;köydeymişim erkeği görüyorum beni istiyormuş bana kızıyor ve kafasını çeviriyor, kafasının üstünden mevsimler geçiyor ve ben donmuş bir şekilde mevsimlere ona bakıyorum sonra eve giriyorum onların eviymiş babası bana senmi geldin diyor ayağım çıplak ayağıma kapanıyor erkek terliği yeşil giydiriyor.o evden çıkıyorum o erkek ben kalabalık bir şekilde onlarla ve diğün şeklinde ellerinde çalgı altleri heryerde bahar çiçekleri açmış onlarla gidiyorum,rüyamdan aylar sonra bu insanlar beni istemeye geldiler ben namaz kılmadığı için istemiyordum.annesi beni beyendiğini söyleyince suratımı ekşittim o erkekde bunu gördü ve rüyamdaki gibi bana kafasını çevirdi ben o an rüyamı hatırladım ve çok üzüldüm.ailesi hala beni çok istiyorlar babası oğluyla görüşmüyor sürekli beni soruyorlar benden başkasını istemiyorlar erkekde benim onu istemediğimi gördü beni istemiyor ama ben rüyamdan dolayı deli gibi istiyorum benim kaderim dedim ve erkek tarafı benim rüyamı bilimiyor ben rüyamdaki olayları hala yaşıyorum bu olay beni çok yıprattı tam boş ver sadece bir rüya diyorum kafamdan atmak istiyorum bir haber geliyor beni soruyorlar o zaman tekrar rüyama inanıyorum acılarım tazeleniyor bana yardımcı olursanız olursanız çok memnun olurum memnun olurum.Allaha emanet olun.Yerimde olsanız ne yapardınız

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
Merhaba ben bekarım.Bir gün bir rüya gördüm çok etkilendim birisine yorumlattım.Aylar sonra rüyamda gördüğümü aynen yaşadım erkek ve babası geldi rüyam şöyle;köydeymişim erkeği görüyorum beni istiyormuş bana kızıyor ve kafasını çeviriyor, kafasının üstünden mevsimler geçiyor ve ben donmuş bir şekilde mevsimlere ona bakıyorum sonra eve giriyorum onların eviymiş babası bana senmi geldin diyor ayağım çıplak ayağıma kapanıyor erkek terliği yeşil giydiriyor.o evden çıkıyorum o erkek ben kalabalık bir şekilde onlarla ve diğün şeklinde ellerinde çalgı altleri heryerde bahar çiçekleri açmış onlarla gidiyorum,rüyamdan aylar sonra bu insanlar beni istemeye geldiler ben namaz kılmadığı için istemiyordum.annesi beni beyendiğini söyleyince suratımı ekşittim o erkekde bunu gördü ve rüyamdaki gibi bana kafasını çevirdi ben o an rüyamı hatırladım ve çok üzüldüm.ailesi hala beni çok istiyorlar babası oğluyla görüşmüyor sürekli beni soruyorlar benden başkasını istemiyorlar erkekde benim onu istemediğimi gördü beni istemiyor ama ben rüyamdan dolayı deli gibi istiyorum benim kaderim dedim ve erkek tarafı benim rüyamı bilimiyor ben rüyamdaki olayları hala yaşıyorum bu olay beni çok yıprattı tam boş ver sadece bir rüya diyorum kafamdan atmak istiyorum bir haber geliyor beni soruyorlar o zaman tekrar rüyama inanıyorum acılarım tazeleniyor bana yardımcı olursanız olursanız çok memnun olurum memnun olurum.Allaha emanet olun.Yerimde olsanız ne yapardınız

ooooo allah yardım etsin kardeşim nasip de ne varsa o inşallah hakkında hayılısı olsun ama eğer sen istiyorsan haber gönderebilirsin:G

şiradıl

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm
ben bir şey sorucam bilen varsa beni aydınlatırsa sevinirim . bir iş yeri açmayı düşünüyoruz iki ortak ve bi ablamızı istihare yatmasını rica ettik oda pişmiş mısır görmüş herkes yiyomuş tuz ekilmiş ve oda almak için geliyomuş bunu bana bilen yorumunu yarasa sevinirim şimdiden teşekürler..selam ve duayla kalın
Hayırlara çıksın pişmiş mısır rızıktır, tuz ekilmesi bir takım sorunlar olabilir tabii benim fikrim istihareden önce istişare yapmak hayırlıdır kardeşim hayırlısı olsun hakkınızda

mustafa avsar

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm biri bana yardım eder inşALLAH benim görüdügüm rüyada be askerdeyim daha sonra çatışmaya giriyoruz bir kaç terörist öldürdükten sonra geri geliyoruz arkadaşıma diyorumki yarın ki çatışma da çok kişi ölücek kendine dikkat et daha sonra bulundugumuz yere teroristler baskın yapıyo çatışma sonunda bütün arkdaşlarım ölüyo bende ölü numarası yapıyom tam kurtuldum diyorum birileri odaları arıyo sağ kalan varmı diye biri benim numara yaptıgımı anlıyo silahı bana dogrultuyo bende ne olur öldürme diyorum ve son anda sıkmaktan vaz geçiyo bunu ikinci kezdir gördüm ama ikisinin arasında baya zaman var ne olur anlyan biri bana yardım etsin ne anlamına geliyo

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt