Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

rüyam hakkında yorum yapabilirmisiniz arkadaşlar (1 Kullanıcı)

hacer_fatih

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. arkadaşlar rüyada kabede oluyorum üç kişilik saf tutmuşuz en ön sıradayız solumda annem sağımda ki kimdi hatırlamıyorum. Fakat kabe müslümanların elinde olmuyor tövbe haşa, budistlerin elinde oluyor onlarla aramızda boşluk var yan tarafımızda kendilerince ibadet ediyorlar bizede dönüp bakın biz kimsenin ibadetine karışmıyoruz diyorlar. Bizde öğle nmazı kılıyoruz namaz kılarken hıçkıra hıçkıra ağlıyorum kabeyi seyrederek namaz kılıyorum daha sonra gelip müdahalede bulunmaya çalışıyorlar etrafa bakarak namaz kılınırmı niye bu kadar uzun sürdürüyorsunuz diyorlar daha sonra uyanmışım. Bilgisi olup yorum yapabilecek arkadaşlar olursa mutlu olurum Allah razı olsun

أ

أحمد

"Hayırlısı olsun ve kötülükten uzak olsun. Hayır bize kötülük düşmanlarımıza olsun. Alemlerin Rabbi olan Allah'a ham olsun.

Peygamber efendimiz (S.A.V.) bazen sabah namazını kıldıktan sonra insanlara rüya gören oldumu diye sorup, görenlerin rüyasını dinledikten sonra bu duayı edermiş. Bizde buna uyalım.

"Hayırlısı olsun ve kötülükten uzak olsun. Hayır bize kötülük düşmanlarımıza olsun. Alemlerin Rabbi olan Allah'a ham olsun.

أ

أحمد

Sabret elbet birşekilde tabirine kavuşursun.

Bu arada hiçmi fikrin yok bu rüyan hakkında?

suda

Kayıtlı Kullanıcı
rüya tabirlerine baktımKABEyi görmekHAYIRLA YORUMLANIR ziyaret etmek selamette olacağınıza işarettir bu kadar tamammı

hacer_fatih

Kayıtlı Kullanıcı
biraz ama bilemiyorum tabi Rabbim hayırlara kavuştursun
أحمد;1405118' Alıntı:
Sabret elbet birşekilde tabirine kavuşursun.

Bu arada hiçmi fikrin yok bu rüyan hakkında?

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
ihya rüya tabileri sitesine bakın isterseniz.allaha emanet olun selamlar

esraisra

Kayıtlı Kullanıcı
allah hakkında hayırlısını wersin cnm bnde kabeye gtcektm kısmet olmadı sınav yüzünden

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt