Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

rüyada mezarlık (1 Kullanıcı)

kakaolupasta

Kayıtlı Kullanıcı
rüyamda mezarlıktayım yere otürmüşüm mezarın başındayım hep aglıyorum artık oturdugum toprak aşınmış ezilmiş altımda sonra mezarlıgın giriş kapısında bir ev var orda bir bayan genç kızı var hasta ölecek mezarlıga bakıp madem ölecegim kendim öleyim diyor onu ikna etmeye çalışıyorum sonrada bir okul bir koca iki kadın ben resmi nikahla evliyim adam ölyor aglıyorum ve öbür kadında hep aglıyo benim kadar çok sonradan ögreniyorum oda kumammış.benim kızım olmuş onun oglu bebekleri degiştirmiş kadın onun oglu daha çok sevilsin diye ama oglan ölmüş bana verdigi o memleketten geri dönüyoruz bi motor gemi ye biniyoruz o kadında kızına diyor git hadi onunla kızı pei,mden yolluıyor oda geliyor gemiyle denizin bir bölümüne gidip suya atlıyoruz baaşka bir sandala tutunup limana gidiyoruz orada kalkmak üzere olan gemiye suya atladıgımızda da o kadının kızını ben kurtarıyorum sarılıyor bana anne diye bende kızım oldugunu o anda bebeklerin degiştirildigini orda ögreniyorum kumamdan denizde.
BEN BU RÜYAYI TABİR EDEMEDİM YARDIM BİR YORUM YAPABİLİRMİSİNİZ
B)SELAMÜN ALEYKÜM

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt