Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

rüya (1 Kullanıcı)

adhin

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar,ben bir rüya gördüm.bu rüyamı bana açıklayabilecek veya yardımcı olabilecek varmı.rüyamda.13:19 ve sürekli 'gelecek yüz'(sima) ifadesi geçiyor.ama bir olay(eylem) yok.ben aradım nette ama bişey bulamadım.kuran ayetlerimi yoksa bir tarihmi belirtiyor bilmiyorum.ama o gece şiddetli şimşekler çakıyordu.ben de bir tabiri olabilir diye düşündüm.teşekkürler

siyah_beyaz

Kayıtlı Kullanıcı
RE: rüya

SELAMUN ALEYKÜM, YARDIMCI OLAMAYACAĞIM AMA HAYIRDIR İNŞAALLAH, RABBİM HAYIRLARA ÇIKARIR İNŞAALLAH.

abdullahazzam

Kayıtlı Kullanıcı
RE: rüya

rüyada sayıların şekillerini gösteren rakamlar görmek talihinizin açılacağına,işlerinizde bazı pürüzler olduğuna ve bundan kurtulmanız gerektiğine ve zarara uğraya bileceğinize işaret eder.

not: rüya üç kısma ayrılır
1 rahmanı rüyalar
2 şeytanı rüyalar
3 günlük olayların etkisiyle vücudun rahatsızlığından doğan rüyalar

rüya hakkında sorularınız olursa cevaplayabilmeye çalışırım siteye fazla giremediğimden özel mesaj yollarsınız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt