Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ruya yorumu yazan bir sitenin hadis bolumune biraz yazdim (1 Kullanıcı)

Mehmet Asa

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
gruplar.antoloji.com
4 turlu kilikla gezen bayan yonetici bir bayan hocanin evlilik hakkinda yazdigi bir yazinin altina yazdigim yoruma bu kadin hoca usutuk usutuk takilmaya basladi bana bunun goren dort resim kilikli yonetici gelip akil vermeye kalkisti ve birden harladi daha sonra uye resimlerine niye bakiyorsun diye gelen yonetici beni iptal etti oysaki ben onlarin hadis bolumunu dolduruyordum 18 bin toplam kayitli kayitsiz uyeye sahip olan yonetici uyelerin resimlerine niye bakiyorsun deyip bile kafayi usutuyor bakarsan uye resimlerine kayit aliyor ve bes tane yoneticiye sahip elli gram akilla biseyler yaziyorlar uye resimlerine bak seni iptal bile ederler )))) bu cok komik bisii degilmi sikayet eden bile yok oysa ben uye kisiliklerine bakiyordum ortalama acisindan

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt