Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Resim Nasıl Eklenir ? (3 Kullanıcı)

sert

Kayıtlı Kullanıcı
Görüyorum ki üyeler birbirlerine hep "resimleri nasıl ekleyeceğim "diye soruyorlar.Artık bu sorunu çözme zamanı geldi sanırım.Resim yüklemek için pek çok site var ancak;çoğunda yükleme işlemi bittikten sonra uygunsuz görüntüler ortaya çıkıyor o yüzden aşağıdaki siteden yüklemenizi tavsiye ederim.

1.http://www.picoodle.com/ adresine girin (Adresi kopyala yapıştır yapıp,internet explorer adres çubuğuna ekleyin ve enter yapın)
2.Gözat'tan istediğiniz resmi seçin
3."UPLOAD IT" yazısına basın
4.Yükleme bitince çıkan sayfadan 5. sıradaki "Hotlink for forums(1)" yazısının üzerindeki adresi kopyalayın
5.Bizim sitedeki cevap bölümüne yapıştırın

sert

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Resim Nasıl Eklenir ?

Özellikle Hafize Hanım Teyze ,bu başlık sizin için :):)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:

SERT oğlum allah razı olsun daha önce tarif ettiğin gibi yaptık ama yazılar çıkıyor resim çıkmıyor oğlum şimdi dışarda gelince o sana tarif eder

sert

Kayıtlı Kullanıcı

hafize yazdı:
sert yazdı:

SERT oğlum allah razı olsun daha önce tarif ettiğin gibi yaptık ama yazılar çıkıyor resim çıkmıyor oğlum şimdi dışarda gelince o sana tarif eder

O size daha önce verdiğim bilgiler doğrudan link eklemek içindi.Sonradan ben de anladım size yanlış bilgi verdiğimi.Bu sefer olacak İnşaallah,bunda yazı çıkmaz

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Sert abi ben hafize'nin oğluyum Onur... Abi annemin istediği şey bu değil aslında. Annem link değil resmin kendisinin çıkmasını istiyor. O nasıl oluyor.

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Onurcuğum size geçenlerde verdiğim bilgilerde linki kopyalayınca yazı çıkıyordu biliyorum ama bu öyle değil linki kopyalayınca doğrudan resim çıkıyor.Başka türlü de resim eklenmiyor zaten sitemize maalesef !

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Abi tamam oldu walla çok saol annem benim başımın etini yiyiyordu herşeyi beceriyon bunu neden beceremiyon diodu walla sayende kurtuldum çok saol abi:D TEŞEKKÜR EDERİM

Annemde allah ne muradın warsa wersin diyor hadi çok saol allaha emanet ol

sert

Kayıtlı Kullanıcı

hafize yazdı:
Abi tamam oldu walla çok saol annem benim başımın etini yiyiyordu herşeyi beceriyon bunu neden beceremiyon diodu walla sayende kurtuldum çok saol abi:D TEŞEKKÜR EDERİM

Annemde allah ne muradın warsa wersin diyor hadi çok saol allaha emanet ol

Bu sefer olur demiştim ;)

asligul

Kayıtlı Kullanıcı

ben yeni aranıza katıldım.herkese selamlar.yalnız ben anlattıklarınızdan şunu anlamadım bizim sitede nerede cevap bölümü var çok özür dilerim ama merak ettim çünkü ben çok uğraştım ve hiç birşey ekleyemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.:(B)

sert

Kayıtlı Kullanıcı

asligul yazdı:
ben yeni aranıza katıldım.herkese selamlar.yalnız ben anlattıklarınızdan şunu anlamadım bizim sitede nerede cevap bölümü var çok özür dilerim ama merak ettim çünkü ben çok uğraştım ve hiç birşey ekleyemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.:(B)

Eklemek istediğiniz resim ile ilgili yeni bir konu açıp,"konu" bölümüne göndereceğiniz içeriğin başlığını yazıyor,hemen altındaki "mesaj "bölümüne de kopyaladığınız link adresini yapıştırıyorsunuz.Bana yazmış olduğunuz yazı da cevap bölümüdür değerli kardeşim :)

asligul

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun sizden gerçekten çok teşekkür ederim bana yardım edip yol gösterdiğiniz için.Hakkınızı helal edin. çok sağolun.Allah sizin için ne hayırlıysa onu versin Yarrabim gönlünüze göre versin....B)B):)

ruveyda28

Kayıtlı Kullanıcı

Hotlink for forums (1)

sert

Kayıtlı Kullanıcı

"Hotlink for forums (1)" bu yazı değil,bunun üzerindeki URL:http:// diye başlayan link adresi kopyalanıp yapıştıralacak :)

ruveyda28

Kayıtlı Kullanıcı

ya kusruma bakmayın bende resim eklemeye çalışıyordum olmadı,denerken geldi o mesaj ,yalnışlıkla yani kusra bakmayın.

ruveyda28

Kayıtlı Kullanıcı

tamam denicem allah razı olsun.

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Tebrik ederim olmuş B)

ruveyda28

Kayıtlı Kullanıcı

çok sağ olun.allah razı olsun.