Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ramazan Ayının gelmesi ile bütün müminler allaha daha yakındır... (1 Kullanıcı)

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar çok zor durumdayım ne olur duama amin demeden geçmeyin!
Bugüne kadar yaptığım bütün kötülüklükler için, nefsime uyup dünyada kandığım her günah için, ettiğim yalan yeminler için, etmedğim ibadetler için allahım benim tövbelerimi kabul eylesin. Beni içinde bulunduğum bataktan ve zalimlerin elinden kurtulmam için bana yardım etsin. Bugünden sonra bana iyi bir insan olmamı nasip eylesin. arkadaşlar lütfen dualarınızı esirgemeyin. amiiinnnn

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar çok zor durumdayım ne olur duama amin demeden geçmeyin!
Bugüne kadar yaptığım bütün kötülüklükler için, nefsime uyup dünyada kandığım her günah için, ettiğim yalan yeminler için, etmedğim ibadetler için allahım benim tövbelerimi kabul eylesin. Beni içinde bulunduğum bataktan ve zalimlerin elinden kurtulmam için bana yardım etsin. Bugünden sonra bana iyi bir insan olmamı nasip eylesin. arkadaşlar lütfen dualarınızı esirgemeyin. amiiinnnn

selamün aleyküm..
Amin inşaallah, Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin
Amin Amin Amin... :a03:

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM CC içinde bulunduğun sıkıntılarından tez zamanda kurtarsın inşallah feraha erdirsin kardeşim

cahidem

Kayıtlı Kullanıcı
aminn aminn aminn RABBİM yardımcın olsun kardeşim her zaman duan mümin kardeşim için olcak ALLAH 'A EMANET OLUN SELAMETLE

nuter

Kayıtlı Kullanıcı
amın amın amın

SaBoTaJ

Kayıtlı Kullanıcı
Amin Allah İnşaALLAH Kabul Eder.

Herkesin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun

ALLAH Tuttuğumuz Oruç u Kıldığımız Namaz ı Yaptığımız Dua yı Ve İyi Amel lerimizi Kabul Bizi De CENNET ine Nail Eylesin...(AMİN)

gamze0387

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.Allah c.c yardımcınız olsun.sizi içinde bulundugunuz durumdan sıkıntılarınızdan feraha çıkarsın inşaAllah.Allah c.c razı oldugu kullarından eylesin hepimizi inşaAllah..

ardam_47

Kayıtlı Kullanıcı
ARkadaşlar allah razı olsun hepinizden, Ama ne olur dualarınızı eksiltmeyin üzerimden. Ben durmadan dua ediyorum arkadaşlar! Sizde eksik bırakmayın lütfen!!!

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
AMİN AMİN

Allah c.c. yardımcınız Olsun ..

Allah c.c, kul istedi mi, talip oldu mu tüm nimetlerini sunacaktır.. Yeter ki kul istesin

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
amiiiiiiiin kardeşim allah yardımcın olsun

Sebahat.28

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm sizin icin ayetel kürsi, tekasür ve fatiha okudum. Allah c.c kabul eder InsAllah. Asil olan insanin hatasini bilmesi ve tevbe etmesidir. Allah c.c yardimcinz olsun.

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Inşallah kardeşim
rabbimin affetiği kullari arasinda olabiliriz hepimiz
aminn

YEGAN

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim bu kardeşimizin sırtdaki günah yükünü al merhamet et her duasını hakkında hayırkıl kabulet tüm günahlarından arındır hafiflet kuş gibi şeytandan koru sıkıntısından kurtar feraha erdir irade güç ve sebatla senin hizmetine al peygaberimizin yolunda sana dogru olana ulaşmasını nasip et affet sevginle koru cehennemin ateşinden mutlu et amin amin amin

<menekşe>

Kayıtlı Kullanıcı
amin Allah dualarını kabul buyursun inşallah
hep doğru yolda bulunman duasıyla...

OrHaN_*

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bu mubarek ayin hatirina senin gibi pişman olup allaha yönelenlerin yar ve yardimcisi olsun merak etme kardeşim sen bütün samimiyetinle bütün kalbinle dua etmeye devam et bizlerinde duasi seninle rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin sana sen yeterki vazgeçme rabbim yar ve yardimcin olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt