Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rakıya "Milli İçki" Tescili (1 Kullanıcı)

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
yuh......
Rakıya "Milli İçki" Tescili
"Rakı"nın coğrafi işaret olarak tescillenmesi için Türk Patent Enstitüsü'ne yaptığı başvuru sonuçlandı.
58977.jpg

"Rakı"nın coğrafi işaret olarak tescillenmesi için Geleneksel Alkollü İçki Üreticileri Derneği'nin (GİSDER) Türk Patent Enstitüsü'ne (TPE) yaptığı başvuru sonuçlandı.

Edinilen bilgiye göre, üretim alanı Türkiye Cumhuriyeti olarak belirtilen rakı, "menşe adı" olarak tescillendi.

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
Bir gün bir nesil gelir, o "milli" dedikleri şeyleri "millet namına" yedirir bunlara...

O gün ne büyük gündür,Yarabbi!

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
Allah'ın Kanunlarının geçmediği bu cenabet topraklarda daha neler göreceğiz bunlar ilk adımlar.

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ın Kanunlarının geçmediği bu cenabet topraklarda daha neler göreceğiz bunlar ilk adımlar.

Ne demek istediğinizi ben anladım lakin yanlış anlaşılması ve birilerinin incinmesi çok olası bir cümle...Topraklarımız şehit kanlarıyla ve evliya mezarlarıyla dolu olmakla birlikte kutsaldır fakat işte bu bir avuç bahsettiğiniz türden insanlar malesef ,sessiz kalan masum ve muhafazakar kesimi fazlaca bastırmaktadır...

Şimdi uyanma vakit artık ama malesef kimse saatleri kurmamış :(

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı

Ne demek istediğinizi ben anladım lakin yanlış anlaşılması ve birilerinin incinmesi çok olası bir cümle...Topraklarımız şehit kanlarıyla ve evliya mezarlarıyla dolu olmakla birlikte kutsaldır fakat işte bu bir avuç bahsettiğiniz türden insanlar malesef ,sessiz kalan masum ve muhafazakar kesimi fazlaca bastırmaktadır...

Şimdi uyanma vakit artık ama malesef kimse saatleri kurmamış :(

Kardeş...Şehitlerin kandırıyla yıkanmış bu topraklar malesef şimdi Allah'ın haram ettikleriyle yıkanıyor..Her köşede her gizli ve açık alanda bu cürüm işleniyor...Şehitlerin misk kokusu koktuğu bu topraklar şuan içki kokuyor...
Bu arada evliye mezarları derken.SUbhanallah mezarları islamın kutsallarına girmiyor inş yanlış anlaşılmasın.Mezarların ölünün gömülmesinden başka bir görevi yoktur.

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
milli içkiymişşş... ALLAH bin türlü cezalarını versin Rabbim bildiği gibi yapsın inşaallah..
zıkkımın kökünü içsinler rakı içki diye.
içki alkol lafını duydukça sinirlerim hopluyor yaa Ya Rabbim yardım et bize bizi sevdiklerimizi evlatlarımızı bu pis illetin yakınlığından korusun inşaallah, amin..
selam ve dua ile:a03:

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
tövbeler olsun yarabbi millet ne yapacağını şaşırdı ya
böyle rezillik yok
rabbim ıslah etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt