Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

RaHMeT PeYGaMBeRİ (1 Kullanıcı)

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
başta söylediğimiz gibi peygamber efendimiz(s.a.v)'i Allah'u Zülcelal bizlere rahmet olarak göndermiştir.
O'nun hürmetine Allah'u Zülcelal bizlere neler vermemiştir ki!...Adem(a.s) buyuruyor:
''Allah'u Zülcelal;Hz.Muhammed(s.a.v)'in ümmetine verdiklerini bana vermemiştir''.
''ben günah işlediğim zaman cennetden çıkarılıp,dünyaya indirildim.hz.muhammed(s.a.v) ümmeti günah işliyorlar,sonra tövbe ettikleri zaman,Allah'u Zülcelal onları cennetine koyuyor.ben günah işlediğim zaman Allah'u Zülcelal elbiselerimi aldı,hz.muhammed(s.a.v) ümmeti günah işlediği zaman,Allah'u Zülcelal onlara elbiseler veriyor.

benim tövbem ancak kabe'de,Allah'u Zülcelal'in evinde kabul olundu,hz.muhammed(s.a.v) ümmetinin tövbesini,dünyanın her yerinde kabul ediyor''.
bunlar bizim için ne kadar büyük nimetlerdir.Allah'u Zülcelal bizi,hz.muhammed(s.a.v) ümmetinden yaratmış.bizler de mahşer günü peygamber efendimiz(s.a.v)'i mahzun etmemek için bir şeyler yapalım.
(seya muhammed konyevi ks;sohbetler2)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM razı olsun abi gerçekten güzel bi paylaşımdı.selam ve dua ile

yasin 61

Kayıtlı Kullanıcı
hiç bir şeyimiz yok hepsi aALLAHIN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt