Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Rabbime Şükürler Olsun!... (1 Kullanıcı)

merve715

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbime şükürler olsun ki Yaz Kur'an Kursunda Kur'an-ı Kerim'e geçtim.Allah razı olsun bana yardımcı olanlardan.O kadar çok sevinçliyim ki sizinle bu duyguları paylaşmak istedim..

ALLAH'A EMANET OLUN!..=)

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Canım kızım.Allah senden,de razı olsun inşallah.Allah,ıma binlerce şükürler olsun.

"Sizin en hayırlınız,Kur'an'ı öğrenen ve Öğretenlerinizdir..."

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
anne kız ne güzellllllllllllll ................... merve715 ne güzel kurana geçmişin

allah(cc) bizide öğretenlerden eylesin

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Amin,Amin canım.Allah inşallal herkeze nasip etsin inşallah.Buketcim benim dedem.de sivas,lıydı.Sende heralde ordasın.Yani sivaslısın.

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
canım tebrik ederim..çok sevindim senin adına.inşALLAH bi ömür boyu okumaya devam edersin.

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbime şükürler olsun ki Yaz Kur'an Kursunda Kur'an-ı Kerim'e geçtim.Allah razı olsun bana yardımcı olanlardan.O kadar çok sevinçliyim ki sizinle bu duyguları paylaşmak istedim..

ALLAH'A EMANET OLUN!..=)
:a14::a14::a15::a15:canım benim ne kadar sevindim bilemezsin inşallah hayırlısıyla hatımınıde bitirirsin seni çok seven teyzen öpt seni koçaman
inşallah diğer çoçuklarada nasip olur bebeğim benim :a12::a12::a12:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt