Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

-----peygamberimizden müjde (1 Kullanıcı)

madenci

Kayıtlı Kullanıcı
--------------------------------------------------------------------------------
Peygamber Efendimiz bir gün Sahabilerle otururken bir Sahabi sorar Yaresurullah; bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi kavim bu kavim biz seni gördük dokunuyoruz sana dokunan cehennem yüzü görmezmiş biz cehennem yüzü görmeyiz dimi'' demiş.Hz. Muhammed; hayır sizden sonra bir kavim gelecek beni görmedikleri, söylediklerimi duymadıkları halde bana inancaklar, bana şefaat edecekler ve Allah'a ibadet edecekler işte en güzel kavim o kavim olacak işte o kavim cehennem yüzü görmeyecek.

Biz ise Allahın Resulünü neden her an anmıyoruz o ise bize her şekilde bizi kurtarmak için bişeyler yapıyor biz niye boş dururyoruz!!

CeNGiZ_eF

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum
Kardesim Allah (c.c.) senden razı olsun bize bu müjdeyi bilmemize vesile oldugun için Allah (c.c.) emanet ol..

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Allah c.c. razı olsun paylaşım için Selametle

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Allah razı olsun Bu Müjdeyi bizlerler paylaştığın için :) Biz seni Görmeden Sevdik Sultanım ..........

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşim...emeğine sağlık...ALLAHım bizleri bu müjdeye nail olanlardan eyle...İnşaallah RABBİM sbu müjdeyle Bizleri kendisine daha çok yaklaştırır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt