Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

PEYGAMBERİMİZ(s.A.S)İN VASİYETİDİR... (1 Kullanıcı)

burhan33

Kayıtlı Kullanıcı

PEYGAMBERIMIZ (S.A.V.) VASIYETIDIR!..

>GELEN BU VASIYETNAMEYI OKUYUNUZ VE
OKUTUNUZ.!!!!!!
BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM
Medine-i Münevvere'de Türbe-i Serif
Hatibi Seyh Ahmet
Diyorki:
"VAllah (c.c)ülazim bu vasiyetnamede zerre kadar yalan yoktur." Bir cuma gecesi namazimi eda edip
uyumaya varmistim. Harem-i Serif tarafindan;
"Ya Seyh Ahmet" diye Bana (şahsıma) bir nida geldi.
"Lebbeyk Ya RasullAllah (c.c)" deyip (Sallalahü Aleyhi ve Sellem) Peygamber efendimiz (s.a.v.)'in sahsini gördüm.
RasullAllah (c.c) (s.a.v.) efendimiz (Sallalahü Aleyhi ve Sellem) söyle devam etti:
Ya Seyh Ahmet!... Allah (c.c)-ü Teala huzurunda yüzüm kalmadi.Sana Yeni Haber veriyorum ki, geçen cumadan
bu cumaya 16000 kisi öldü. Içlerinden bir tek Müslüman çikmadi.Gelenlerin amel defterlerini kara ve sol elinde gördüm.
Ya Seyh Ahmet!... Evvela ana ve babalarina asi oldular ve zekatlarini men ettiler. Haci olup Haram ( Helal olmayan) yemeyi
adet ettiler.Herkes nefsinden baska birsey düsünmedi.Yüzlerinde haya kalmadi.dünya (Felek) mali ile nasip olan tartilarina hiyanet etmeyi adet ettiler.Ya Seyh Ahmet!... bennim ümmetlerime Yeni Haber eyle
"Yaptiklari günahlardan tevbe ve istigfar etsinler, namaz kilsinlar, zekat vermesini adet etsinler."
Ya Seyh Ahmet!... Ümmetlerime Yeni Haber eyle,Kiyamet alametleri zuhur ediyor. hakk Teala'ya asi
olmasinlar.Çok yakin bir zamanda, 3 gece günes tutulacak. 3 günden sonra magribten dogup,masrika batacak.
Kuran-i Kerim insanlarin gözüne gözükmeyecektir.Ümmetime söyle günahlarina tövbe etsinler. Yakin
bir zamanda Isa(a.s.)'nin inmesi zuhur edecek."
Ya Seyh Ahmet!... Ümmetlerime Yeni Haber eyle, "Kudret kalemiyle her kim bu vasiyetnameyi bir köyden bir
köye,bir kazadan bir kazaya,bir ilden bir ile, bir devletten bir devlete göndeRrirse
Huzur-u Mahserde günahlari affedilir. Hazret-i Muhammed (s.a.v) Mustafa (s.a.v.)'yi
Sahsi ile görmüs olur.Kim vasiyetnameyi isitipte yazmazsa, bir köye veya bir baska yere göndeRrmezse, yüzü
kara ola."
Türbe-i Serif'in Hatibi Seyh Ahmet 3 defa yemin edip,"VAllah (c.c)ülazim bu vasiyetnamede yanlis bir bilgi verirsem,
bu dünya (Felek)dan öbür dünya (Felek)ya imansiz gideyim" dedi.
15 günde Medine-i Münevvere'de yazilmis olup TÜM MÜSLÜMANLARA" göndeRrilmistir.
NOT: "Bunu her müslümanin okumasi için elinizden geleni yapiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt