Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Peygamberimiz hakkında hikaye yazar mı herkes? (1 Kullanıcı)

ercan58

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar herkes Peygamber Efendimiz(s.a.v)hakkında anılar yazabilir mi acaba?ya ben onunla ilgili anıları dinlemeyi okumayı çok seviyorum...

muzey

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar herkes Peygamber Efendimiz(s.a.v)hakkında anılar yazabilir mi acaba?ya ben onunla ilgili anıları dinlemeyi okumayı çok seviyorum...

Efendimize bir adam birgün elinde bir ekmekle gelmiş ve demişki;

-Ya muhammed bu elimde ki ekmek benim nasibimmidir değilmidir?Efendimizde;

-Yersen nasibindir,yemezsen nasibin değildir demiş...:a12:

muzey

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel fikir kardeşim insallah paylasimlar çok olurda bizde faydaliniriz sen de bi açilş yapsan ne güzel olur!ilk aklima gelen bu oldu devami gelir insallah!

ercan58

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgörü İle ilgili Anısı :

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) ve arkadsları camii önünde Oturuyorlarmıs Bir Musevii Naası görünmüş Peygamber Efendimiz (S.A.V.) ayağa kalkmıs arkadasları ''Ya Muhammed O bir Musevi '' demisler.Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Şöyle Buyurmus ''İnsan Degil mi ? ''

Eğitim Ve Öğrenimle İlgili Anısı :

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Savaşta Tutsak aldıkları Kafirlere ''Sizi Serbest Bırakırız Ancak 10 Müslümana okuma yazma Öğretmek Şartıyla ''

Yalancılık Ve Aldatanlara Karşı Anısı :

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Pazarda dolaşmaya cıkmıs Çuvalla piriç satan birini görmüs pirince elini daldırdığında Altının Nemli olduğunu görmüş ve adama ''Altadan Bizden Değildir'' die buyurmus.

ercan58

Kayıtlı Kullanıcı
desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar selametle ALLAH ım sizleri korusun...

ercan58

Kayıtlı Kullanıcı
neden kimse ilgi göstermedi ya:S ben çok güzel olacağı kanısındayım hala....herkes bildiği şeyleri yazsın ya

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt