Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Peygamberim ne der (1 Kullanıcı)

GÖREN GÖZLER

Kayıtlı Kullanıcı

NE YÜZLE GELECEM YARESULALLAH HUZURUNA SENKİ ÜMMETİNE KEFİL OLDUN RABBİLALEMİNE TÖVBE EDERLER DİYE YÜZÜMÜZ AŞAĞIDA SENİ RABBİNE RABBİMİZE MAHÇUP EDİYORUZ...EBUBEKRİ ÜZDÜK O NARİN SIDDIK BİLE CELALLENDİ DUYARSIZLIĞIMIZA FAKİRLERİN BABASI hz.ÖMER BİLE O SESİN YANINDA SUSKUN...hz.ALİ ZÜLFÜKARI KALDIRMIŞ ÖYLESİNE HİDDETLİ hz.OSMAN MELEKLERİN UTANDIĞI KİŞİ HAYASINDAN BAŞI AŞAĞI SANA LAYIK ÜMMET OLAMADIM OLAMADIK YA HABİBULLAH...BİZDEN O NUR YÜZÜNÜ ÇEVİRME ETRAFIMIZ ZİFİRİ KARANLIK OLUR... SENKİ MERHAMET TİMSALİSİN...BİZE YARDIM ET SÜNNETİNE SARILALIM.NEFSİ TERBİYEYE ALALIM AYAKLAR ALTINA ALALIM ATEŞE ATMAMIZA YARDIM ET YA RESULALLAH...SANA MUHTAÇIZ SANA HASRETİZ BİZDEN YÜZ ÇEVİRME YA HABİBULLAH...SANA LAYIK ÜMMET OLMAK İÇİN NE OLUR RABBİME DUA EYLE...AMİN

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Amiin..allah razı olsun çok içten ve samimiydi yüreginize saglık

GÖREN GÖZLER

Kayıtlı Kullanıcı
Samimiyetime itimat ne güzel, nefs kabarır. Rabbım sana sığındım nefsime gurur gelmesinden... Lakin biz kullar resulullah'ı gerçek anlamda tanımıyoruz....o ki ay o ki sevgili, o ki efendimiz... Ugruna canlar konmuş,canlar verilmiş !!! Neden !!! Bir soralım kendimize neden!!! Sorda deryaya gömül,sorda tahtlara çıkasın , sorda sana gelsin, sorda seni beklesin , seni istesin,seni söylesin...

islamcı2

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun emegine sağlık kardeş...

GÖREN GÖZLER

Kayıtlı Kullanıcı
O KAPIDAN GİRMEK NE BÜYÜK LÜTÜF, NE BÜYÜK ŞEREF,NE YÜCE BİR ONUR.Y A R A B B İ O KAPIDAN GİRMEK İÇİN EDEP LAZIM , HAYA LAZIM ,GÜZEL AHLAK LAZIM...YAHYA EFENDİ(k.s) dediği gibi; EDEP YAHU...ALLLAHIM SENDEN SANA SIGINIRIM...AHLAKIMIZI GÜZELLEŞTİR...Amin

h a y a l e t

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun
bide bazı utanmazlar peygamberin yüzü suyu hürmetine dua edilmez derler
ki allah alemi kainatı peygamber efendimizin yüzü hürmetine yarattı
ne yüzle şefaat isticekler peygamberimizden

SANA MUHTAÇIZ SANA HASRETİZ BİZDEN YÜZ ÇEVİRME YA HABİBULLAH...SANA LAYIK ÜMMET OLMAK İÇİN NE OLUR RABBİME DUA EYLE

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
SANA MUHTACIZ SANA HASRETİZ BİZDEN YÜZ ÇEVİRME YA HABİBULLAH...SANA LAYIK ÜMMET OLMAK İÇİN NE OLUR RABBİME DUA EYLE...AMİN

ESSELAMUNALEYKUM.
Rabbim kabul etsin inşALLAH
O'NA LAYIK KULLAR OLMAYI NASİP ETSİN ... AMİN

GÖREN GÖZLER

Kayıtlı Kullanıcı
Anlayamadık,anlayamadım, sevemedik, sevemedim seni hakkıyla ya resulallah hani anam babam sana feda olsun diyen ashab gibi olamadık olamadım... Canan canı arar durur ya resulallah

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
Anlayamadık,anlayamadım, sevemedik, sevemedim seni hakkıyla ya resulallah hani anam babam sana feda olsun diyen ashab gibi olamadık olamadım... Canan canı arar durur ya Resulallah SAV...

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
BİZDEN O NUR YÜZÜNÜ ÇEVİRME ETRAFIMIZ ZİFİRİ KARANLIK OLUR... SENKİ MERHAMET TİMSALİSİN...BİZE YARDIM ET SÜNNETİNE SARILALIM.NEFSİ TERBİYEYE ALALIM AYAKLAR ALTINA ALALIM ATEŞE ATMAMIZA YARDIM ET YA RESULALLAH...SANA MUHTAÇIZ SANA HASRETİZ BİZDEN YÜZ ÇEVİRME YA HABİBULLAH...SANA LAYIK ÜMMET OLMAK İÇİN NE OLUR RABBİME DUA EYLE...AMİN
Yürekten aminnnnnnnnn...Allah razı olsun kardeşim....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt