Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

pepsinin anlamını biliyomusunuz (1 Kullanıcı)

garipkalp

Kayıtlı Kullanıcı
P(pay)
E(every)
P(pennyfor)
S(strong)
I(Israil)

Anlami: HER KURUŞUNU GÜÇLÜ İSRAİL İÇİN ÖDE!

içilen her damla cola, pepsi vs. bilinizki filistinlilerin kanıdır..... KAN İÇMEK VE ÖZELİKLE İÇİLEN KAN KARDEŞİNİN KANIYSA!.. NASIL BİR DUYGU BU???...

*FİLİZ*

Kayıtlı Kullanıcı
çok haklısın
ben bundan önceleri cola hastasıydım
içmeden duramazdım
ama şimdi asla ağzıma sürmüyor
evime sokmuyorum
lütfen herkes duyarlı olsun
lütfen
israil mallarını evlerimize sokmayalım...

*FİLİZ*

Kayıtlı Kullanıcı
Kullandığımız birçok ürün israil malıymış
listeler yayınlandıda öğrendik
şimdi herşeyim değişti
türk malı diye bildiğimiz markalar bile israil ortaklıymış
bütün alışveriş alışkanlıklarım değişti
oğlumun sütünün markasına kadar değiştirdim
market alışverişi yaparken artık daha detaycıyım
onların ekmeğine yağ sürmek istemiyorum
eşimde çok duyarlı
ve etrafımızdaki tüm dostlarımızı uyarıyoruz
alanları vazgeçiriyoruz
umarım artık herkes bunun bilincinde olur
umarımmm....

siyah peçe

Kayıtlı Kullanıcı
ne acayip millet.ene duyguları çook güçlü.bir gün ENE derken bir güç onlara ENTE de dedittirir...

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
artık o kadar çok dikkat ediyoruz tek kuruşumuz israile gitmeyecek inşallah...

Rahman ve Rahiym olan ALLAH'ın adıyla,
Kardeşim bu dediğin çok zor. Çünkü; İsraillilerin olan ve bizim hiç bilmediğimiz yarı mamül ve hammadde satışlarından da İsrailliler para kazanıyor. Ve bunları boykot etmemiz imkansız. En önemlisi İsrail paranın en büyüğünü enerji sektöründen kazanıyor. Yani hangi petrolden alırsak alalım para bu adamlara gidiyor (Aslında Araplara gidiyor gözükse bile çok az bir kısmı onlara gidiyor) . Bence boykot ederken bir yandanda bugüne kadar (tam anlamıyla) yapmadığımız çalışma, üretim gibi şeylere daha fazla önem vererek en az Yahudiler kadar güçlü olmak için helal dairesinden çıkmadan çalışmalıyız bence.

Selam ve dua ile...

ceren.

Kayıtlı Kullanıcı
sadece pepsi cola fanta v.s. içecek ürünler değil daha tahmin edemeyeceğimiz kadar kabarık bir liste yahudilere ait. benim aklıma gelen bazıları;
tamek-knoor-shwhebs-signal-omo-cif-dove-domestos-danone-danette-danino- unilever yazan tüm ürünler-frito lay yazan tüm ürünler

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
P(pay)
E(every)
P(pennyfor)
S(strong)
I(Israil)

Anlami: HER KURUŞUNU GÜÇLÜ İSRAİL İÇİN ÖDE!

içilen her damla cola, pepsi vs. bilinizki filistinlilerin kanıdır..... KAN İÇMEK VE ÖZELİKLE İÇİLEN KAN KARDEŞİNİN KANIYSA!.. NASIL BİR DUYGU BU???...

Kardeşim doğruluğundan emin misiniz ?

Arabistan da coco cola yasak ama pepsi oradada üretilmekte.

Bu konularda duyarlılık gösteriyorlar.

garipkalp

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim sanki araplarda bizim gibi dikkat mi ediyo.Duyarlılık gösterseler filistin için bişeyler yaparlardı.çoğu arap ülkelerinin başlarındaki devlet adamları onların kuklası zaten.

dünyaa

Kayıtlı Kullanıcı
BARKOD ÜLKE
729 israil
000 - 019 GS1 ABD
030 - 039 GS1 ABD
060 - 139 GS1 ABD
500 - 509 GS1 İngiltere

DİKKAT EDİLECEK NOKTA…
Türkiye'nin kodu 869′dır fakat bazı yabancı firmalara ait ürünlerde 869 barkod kodu ile başlayabiliyor! Burada ldikkat etmek gerekiyor.Aldığınız ürünün Barkodu 729 ile başlıyor ise siz zaten elinizdeki ürünle Filistine kurşun sıkmış oluyorsunuz amma 869 ile başlayan israil ve amerika destekcisi ürünlerlede dolaylı yoldan aynı eylemi gerçekleştirmiş oluyorsunuz!
Bu konuda göstereceğiniz hassasiyete güveniyoruz!
İsrailin barkod ülke kodu: 729
Barkod'u 869 olsa dahii ürünler TÜRK Malı olmayabilir. Bu nedenle aldığınız ürünün MADE İN ibaresinede dikkat etmeniz gerekiyor.
Kaynak: TimeTurk.com

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
hala içen varmıdır

ne yazıkki halen duyarsızca alan içen insan o kadar fazlaki peygamberimiz (s.a.v.) mekkede 13 sene boyunca ne sıkıntılar yaşamış o ki Allahın habibi sevgilisi rasulü o kadar sıkıntılara katlanmış kimsenin lafına kötü sözlerine aldırmamış bizde onun ümmetiyiz alanları uyaralım istedikleri lafı söylesinler uyarılardan vazgeçmeyelim kim olursa olsun 869 la başlayan çoğu ürün boykot listesinde üürünlere ait artık o kadar çok çeşitli markalarda ürün varki lütfen şüpheli bulduklarımızı bile almayalım lütfen

burakburak

Kayıtlı Kullanıcı
ben maalesef görüyorum hâlâ coca cola ve pepsi denen asitli faydasız ve de Filistin'e karşı cephanelik olarak giden malların içildiğini. yokki bizim millette hafıza. 23 gün sürdü unutuldu gitti genel olarak halkın aklından. şimdi ana konu seçim. dediğim gibi hâlâ içilmekte o ürünler.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt