Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Pc'niz size özel değil! Uyanın (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
Microsoft'un son sürümü VİSTA, varlığı 70'li yıllara kadar inkâr edilen ABD gizli servislerinin ağa babası NSA'a ile birlikte hazırlanmış! Bu şu demek! NSA kullandığı "Echelon" sistemiyle bir çok bilgiye ulaşırken şimde herşeyi kontrol edebilecek!!

[big]Veee bomba patladı![/big]

Microsoft, Vista'yı Dünya'daki bütün mailleri kontrol edebilen ABD istihbaratı ile geliştirdi!!
Microsoft'un, yeni işletim sistemi Vista'yı geliştirirken, ABD'nin istihbarat teşkilâtı Ulusal Güvenlik Kurumu (NSA) ile birlikte çalıştığı iddia edildi.

Almanya'da yayımlanan Berliner Morgenpost gazetesinde yer alan haberde, Microsoft'un Almanya basın sözcüsü Thomas Baumgaertner'in, Vista'nın geliştirilmesinde NSA ile birlikte çalıştıklarını doğruladığı belirtildi.

Baumgaernter, işbirliğinin, yeni işletim sistemi Vista'nın "hacker" saldırılarına karşı korunması amacı taşıdığını, güvenlik kurumlarıyla uzun süreden beri ortak çalışmaları olduğunu kaydetti.

Gizli servislerin bilgisayar kullanıcılarını takip için işletim sistemlerine ekledikleri iddia edilen "arka kapılar" ile ilgili olarak Baumgaernter, Vista'da "arka kapılar" eklemediklerini, amaçlarının programların güvenliğini sağlamak olduğunu söyledi.

Gazetenin haberinde, Microsoft'un ilk kez gizli servislerle çalıştığını itiraf ettiğine dikkat çekildi.

"Amerikan gizli servislerinin gizli servisi" olarak adlandırılan ve resmi makamlar tarafından varlığı 1970'li yıllara kadar inkâr edilen NSA, dünya genelinde "Echelon" adı altında teknik istihbarat sistemleri kurarak "global telekomünikasyonu" izliyor.

Uzmanlar, NSA'nın dünyada yazılan tüm elektronik postaları kontrol edebilecek teknolojiye sahip olduğunu iddia ediyor

kabei serif

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Pc'niz size özel değil! Uyanın

DEĞERLİ KARDEŞİM DÜRÜST KONUŞMAK KADAR GÜZEL DÜRÜST OLMAK KADAR GÜZEL NE OLABİLİRKİ TABİKİ KONUMUZ BU DEĞİL ANCAK SİZE ŞUNU AKTARMAK İSTİYORUM.BEN SİZİ TANIMIYORUM FAKAT İÇİMDE SİZE KARŞI AŞIRI BİR SEVGİ VAR TABİKİ SİZİ TANIMIYORUM TANIMADIĞIM HALDE SİZE OLAN SEVGİM NEDEN BİLMİYORUM.SICAKLIK VAR SİZE KARŞI...BEN İZMİRDEN....ERCAN KARDEŞİNİZ..SİZİN ADINIZ NEDİR..HASANMI AHMETMİ..TANIŞALIM...SELAM.VE DUA .İLE...HEPİNİZİ SEVİYORUM.

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

velcome yazdı:
DEĞERLİ KARDEŞİM DÜRÜST KONUŞMAK KADAR GÜZEL DÜRÜST OLMAK KADAR GÜZEL NE OLABİLİRKİ TABİKİ KONUMUZ BU DEĞİL ANCAK SİZE ŞUNU AKTARMAK İSTİYORUM.BEN SİZİ TANIMIYORUM FAKAT İÇİMDE SİZE KARŞI AŞIRI BİR SEVGİ VAR TABİKİ SİZİ TANIMIYORUM TANIMADIĞIM HALDE SİZE OLAN SEVGİM NEDEN BİLMİYORUM.SICAKLIK VAR SİZE KARŞI...BEN İZMİRDEN....ERCAN KARDEŞİNİZ..SİZİN ADINIZ NEDİR..HASANMI AHMETMİ..TANIŞALIM...SELAM.VE DUA .İLE...HEPİNİZİ SEVİYORUM.

ARKADAŞIM,SEN YENİSİN YA ONDAN BİRAZ KARIŞMIŞ KONULAR.BURADA HERKES BİRBİRİNİN İSMİNİ BİLİR DE PEK KULLANMAYIZ.AMA SAKLANMAZ DA.BENCE BÜTÜN FORUMLARI OKURSAN HERKESİ TANIRSIN.ASKA MECNUN KARDEŞE ISINMAKLA ÇOK HAKLISIN.HEPİMİZ ÇOK SEVERİZ ONU ALLAH İÇİN.ÖZELLİKLE YOKLAMA DEFTERİNE BAKARSAN O FORUMDA TANIMA İMKANIN OLUR.ALLAHA EMANET OL.

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

velcome yazdı:

Selamünleyküm;

Dürüslük konusundaki hassasiyetiniz için size müteşekkirim, Bunları iltifat olarakmı kabul etmek gerekir bilmiyorum ama yinede şükranlarımı sunar Allah razı olsun derim.. sitemize Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.. Allah'a emanet olun selametle;)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Avukat yazdı:
velcome yazdı:

ARKADAŞIM,SEN YENİSİN YA ONDAN BİRAZ KARIŞMIŞ KONULAR.BURADA HERKES BİRBİRİNİN İSMİNİ BİLİR DE PEK KULLANMAYIZ.AMA SAKLANMAZ DA.BENCE BÜTÜN FORUMLARI OKURSAN HERKESİ TANIRSIN.ASKA MECNUN KARDEŞE ISINMAKLA ÇOK HAKLISIN.HEPİMİZ ÇOK SEVERİZ ONU ALLAH İÇİN.ÖZELLİKLE YOKLAMA DEFTERİNE BAKARSAN O FORUMDA TANIMA İMKANIN OLUR.ALLAHA EMANET OL.

Allah razı olsun kalbinizdeki güzellikler dilinize vurmuş çok teşekkür ederim Hakkınızı Helal edin inşAllah

вч ямsƒs

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
www.dostuz.biz
Uzmanlar, NSA'nın dünyada yazılan tüm elektronik postaları kontrol edebilecek teknolojiye sahip olduğunu iddia ediyor
ne güzel kendini hacker sanan lamerlere böle darbe vurulur bir çok bankaları hackliyen hackerleri felan yakalarlar meil üzerinden virüs bulaşma konularını göz önünde olur hiç bişi gizli olmaz.

EL-CAMİ

Kayıtlı Kullanıcı
Yoklama defterini forumlarda olarak bilmiyom ama okuldan anlatım yoklama deffteri bügü kimler geldi kimler gelmedi onu kontrol etmek

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Bizimkini kontrol edebilirler bi bu foruma girip dini bilgiler ediniyorum o kadar. :)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Şunu söyleyebilirim. İnternete yazdığınız en küçük bir harf dahi silinmez. Siz sildiğinizi zannedersiniz, ancak silinmez. Bu kadar veri nerede tutuluyır diyeceksiniz. Son dönemde bulut teknolojisinden söz ediyorlar. Bulut teknolojisi yani uzay boşluğu (sonsuz) orada kayıtlı tüm veriler. Ancak bu sistem zaten uzun zamandır kullanılıyor.

Son olarakta bu eski bir konu vista kullananda kalmamıştır zaten. Ama windows 7 ve windows 8 de de bu sistemin olduğu gün gibi aşikardır.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt