Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

pc kapanmıyo yardım (1 Kullanıcı)

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
selam
pc kapanmıyo ne yaptıysak olmadı en son yüklenen programı sildik. msnden kaynaklandığını söylediler onu silemedik silinmiyo çünkü.mhz diye birşey var onu 333 yapın denildi onuda öyle yaptık bios ayarlarında sorun gitmedi
pc kapanıyo fakat tekrar yeniden açılıyo eksik anlatım her kapanıştan sonra tekrar resette olduğu şekilde açılıyo.kısacası kapanmıyo pc
umarım anlatabilmişimdir acil yardım

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
format atman gereklı kardesım
vırus olabılır
kapatma tusuna uzunca bas kapanana kadar
yıne kapanmazsa fişi cekin..

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
ilgilendiğin için saol şimal kardeşim
kapatma tuşuna basmakla fiş çekme arasında bir fark yok sanırsam
inşallah format işe yarar tabi yaptırabilirsek

_şimal_

Kayıtlı Kullanıcı
ilgilendiğin için saol şimal kardeşim
kapatma tuşuna basmakla fiş çekme arasında bir fark yok sanırsam
inşallah format işe yarar tabi yaptırabilirsek

rica ederim kardeşimm
kapanmıyosa yapacak bısey yokk
tusa basılı tutmak daha ıyı
fıs cekmektenn
kısa zamanda format attırın
selam ve dua ile..

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
kardeş iyi bir virüs taramasından geçir pc yi format atma hemen biraz daha bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırım iyi akşamlar

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Nod 32 nin son ve tam sürümünü yükleyip son güncellemelerini yapıp taratırsanız virüsleri silebilir.

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
ismaile kardeşim
en baştan anlatayım pcyi kapatınca bilgisayar kapanıyo tekrar kendiliğinden açılıyo. bir program yüklemiştik en son ,yüklendiği andan itibaren pc anlattığım şekilde kapanmıyo...
programı sildik
bios ayarlarından mhz yi 333 yaptık
düzelmedi
en son olarak kızım bilgisayarı açıp biosun pilini çıkartıp tekrar takmayı düşünüyo bende bunu sakıncalı buluyorum gerçekten yardıma ihtiyacım var

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
Nod 32 nin son ve tam sürümünü yükleyip son güncellemelerini yapıp taratırsanız virüsleri silebilir.

ibra kardeşim onuda yaptık
son olarak pc yi kapat yaptıktan sonra bilgisayar kendini açmadan fişi çekmeyi deneyeceğiz sağolun Allah razı olsun...

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Biosu güncellemeniz gerekebilir. galiba forumlarda aradımda öyle yazmışlar

Anakartınızın Markası Modelini Biliyorsanız, üretici firmaların wep adreslerinde var .

HilserSeN

Kayıtlı Kullanıcı
Biosu güncelemene gerek yok kardesiM

Sorunun Evet Bios ayarlarıyla alakalı Biosu son bölümde olan yerden default ayarlara getir Fabrika ayarlarına dönsün yada Bıos pilini cıkardiginda bios hemen sıfırlanmaz Bunu yapmak icin bios pilinin takıldıgı yuvaya eline bir tel alip 2 ucunuda pilin oturdugu onu utan 2 tırnaga degdir aynı anda ve 1 dk bekle bu sekilde Biosun sıfırlancaktıR ...

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
Biosu güncelemene gerek yok kardesiM

Sorunun Evet Bios ayarlarıyla alakalı Biosu son bölümde olan yerden default ayarlara getir Fabrika ayarlarına dönsün yada Bıos pilini cıkardiginda bios hemen sıfırlanmaz Bunu yapmak icin bios pilinin takıldıgı yuvaya eline bir tel alip 2 ucunuda pilin oturdugu onu utan 2 tırnaga degdir aynı anda ve 1 dk bekle bu sekilde Biosun sıfırlancaktıR ...

Allah razı olsun kardeşim
sorun biosta fabrika ayarlarını yapabilirmiyiz bilmiyorum...bilgisayarı kapat yaptıktan sonra açılmasına fırsat vermeden fişi çekiyorum bir bilen gelene kadarda açmam heralde bilgisayarı

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
birde sistem geri yüklemeyi deneyin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt