Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

PC Ağ bağlantısı çevrimdışı hatası veriyor (1 Kullanıcı)

liseli_candy

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ağ bağlantısı çevrimdışı hatası nedir? kaç gündür internetim yok nasıl düzeltebilirim?

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Ağ bağlantısı çevrim dışı değil, devre dışı olur. Böyle olduğunda geçerli bağlantıyı devre dışı yapmış olursunuz. Hiç bir şekilde internete bağlanamazsınız. Aşağıdaki yöntemleri uygulmanızı tavsiye ederim. (Örneğin Windows XP)

Ağ bağlantılarımı açınız. Sol taraftan ağ bağlantılarımı görüntüleyi tıklayınız. Mevcuttaki etkin yada evre dışı kalmış bağlantılar listelenecektir. Devre dışı olan zaten gri renktedir. Üzerinde sağ tıklayıp Etkinleştir demeniz kafi olacaktır.

Umarım işinize yaramıştır.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
modem ayarları bozulmuş olabilir :)

benim modem gibi ise :D:d

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşimiz geri dönüş yapmadı. Yapsın bakalım, belkide sorunu çözülmüştür.

liseli_candy

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar teşekkürler netim yok giremiyorum iş yerinden yazıyorum.modem cd sini kurduktan sonra paraola ve kullanıcı adı bölümünde paralomı giriyorum kabul etmiyor URL hatası veriyor .aldığım yerden mi yardım istemeliyim

_YUSUF_

Yönetici
arkadaşlar teşekkürler netim yok giremiyorum iş yerinden yazıyorum.modem cd sini kurduktan sonra paraola ve kullanıcı adı bölümünde paralomı giriyorum kabul etmiyor URL hatası veriyor .aldığım yerden mi yardım istemeliyim

Modemi aldığınız yerden kurulumunu hakkında yardım almanız iyi olur.Muhtemelen kurulumunda hata yapıyor olabalirsiniz.daha iyisini Takeone kardeşim bilir :)

Tevhid Davası

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
www.tevhidvesunnet.com

Modemin paralo ve kullanıcı adı modenim altında yazıyordur...Genellikle kullanıcı adı:admin paralo 12345678 oluyor ama siz genede kontrol edin.İnternette girdiğin yerden Modem ip adresini düzgün yazın.. modemin altına dikkat edin.. http:// yazıp ip adresini yazın

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Modeminizin arayüzüne erişmenizi sağlayan marka modelelre göre değişen kullanıcı adı ve şifreler mevcut. Sen bence buraı ile hiç zaman kaybetme kardeşim. Ya modemi aldığın yerden yada 444 0 375 numaralı telefından teknik destek almalısın. Sonuca daha çabuk ulaşırsın. Modemin başında olmadığım için benim yardımım daha etkili olmayabilir.

liseli_candy

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar teşekkürler takeone söylediğn numarayı aradım yardımcı oldular tekrar teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt