Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

> papatya < (1 Kullanıcı)

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum. Şimdiye kadar farketmiş miydiniz bilmiyorum ama içimde büyük bir paylaşma isteği belirdi:) geçen gün tepelerden topladığımız papatyalarda gördüğüm müthiş bir manzaraydı,alem içre alem…kendi çektiğim resimden bi tane ekleyebildim, diğerlerini yüklemedi. katkıda bulunabilirsiniz

Papatyalar bir çiçek bizler için… değil mi?

sunaykalinkarapapatya9oty8.jpg

şimdi biraz daha yaklaşalım mı?

adszds4.png

Bitkinin kenarlarındaki beyaz kısımlar yaprak değil çiçek; isterseniz bir tanesini koparıp çiçekle bitiştiği kısma bakın…

Peki ya sarı orta kısmı? Bitki gelişmeden önce muhteşem bir geometrik yapıyla iç içe dizilmiş olan küçük küçük, sayıları onlara hatta yüzlere ulaşan çiçekler… Bitki geliştikçe dıştan içe doğru açarlar…

Ayete dikkat kesilelim mi?

“O Allah ki, yaratandır, (en güzel bir biçimde) kusursuzca var edendir, 'şekil ve suret' verendir. En güzel isimler O'nundur. Göklerde ve yerde olanların tümü O'nu tesbih etmektedir. O, Aziz, Hakimdir.” (Haşr Suresi, 24)

Allah Boyası!... Kim Allah’tan daha güzel boya vurabilir?( Bakara-138)

Rabbimiz, ahlakta, amelde, fikirde O’nun İman boyasıyla kuşanmayı nasip etsin hepimize, amiiin
Selam ve dua ile…

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
thumbpapatya08yv4.jpg
[/URL][/IMG]

teşekkürler paylaştığın için.Rabbim tüm güzellikleri bizim için yaratmış.inş nimetlerinin şükrünü hakkıyla verenlerden oluruz

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
1108tzlg6.jpg

________selamün aleyküm nuresma kardeşim
nasılsınız göremiyorduk sizi uzun zamandır..
papatyalar herzaman en çok sevdigim çicek olmuştur nedense bilemiyorum belki mütevazi olduklarındandır.
..basit bir kır çicegi gibi görünüyor sonuçta...
rabbim her zerreyi o kadar güzel yaratmışki ... yaratıgı her zerrede büyüklügü azameti kendini gösteriyor.. bakıp tefekkür edebilene hamd edebilene ne mutlu ...
emeginize saglık kardeşim
rabbimize emanet olunuz
selam ve dua ile____________

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
“O Allah ki, yaratandır, (en güzel bir biçimde) kusursuzca var edendir, 'şekil ve suret' verendir. En güzel isimler O'nundur. Göklerde ve yerde olanların tümü O'nu tesbih etmektedir. O, Aziz, Hakimdir.” (Haşr Suresi, 24)
o herşeyin tek yaratıcısıdır emeyine sağlık kardeşim tebrik ederim bir çok insan papatyaya basıp geçiyor sen o küçük çiçeyin muhteşem yaratılışını görmüşsün

xxgulsumxx

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleykümmm çokkk Severim Papatyalari Paylaşim Içi Saol

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
________selamün aleyküm nuresma kardeşim
nasılsınız göremiyorduk sizi uzun zamandır..
papatyalar herzaman en çok sevdigim çicek olmuştur nedense bilemiyorum belki mütevazi olduklarındandır.
..basit bir kır çicegi gibi görünüyor sonuçta...
rabbim her zerreyi o kadar güzel yaratmışki ... yaratıgı her zerrede büyüklügü azameti kendini gösteriyor.. bakıp tefekkür edebilene hamd edebilene ne mutlu ...
emeginize saglık kardeşim
rabbimize emanet olunuz
selam ve dua ile____________

ve aleykum selam güzel kardeşim,
evet bir süre taşınma ve sınavlar dolayısıyla giremedim. teşekkür ederim şükür iyiyim, siz de iyisinizdir inşaAllah.
yorumunuz için teşekkür ederim, ayrıca katkınız için de.ben de çok seviyorum çok narin çiçekler.B)
siz de Rahman'a emanet olun.
selam ve dua ile...

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
o herşeyin tek yaratıcısıdır emeyine sağlık kardeşim tebrik ederim bir çok insan papatyaya basıp geçiyor sen o küçük çiçeyin muhteşem yaratılışını görmüşsün

teşekkür ederim, aslında farkına varamadığımız çok güzellikler var. hızlı yaşamaktan görmemiz zor oluyor, ben de sessizlikte farkettim. herkese tavsiye ederim Rabbim nasip ederse şöyle başınızı dinleyebileceğiniz bir iki gün ,farkediyorsunuz Allah'ın izniyle.
selam ve dua ile... Allah'a emanet olun

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
papatya cumhuriyeti

papatya cumhuriyeti

nuresmacım bu sana kardeşim:)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
~*~

Selamün Aleyküm güzel kardeşim. Maşallah çok güzel bir paylaşımdı. Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..Rahman c.c'nin ayetleri ile papatyaların gelişimlerine de değinmeniz çok güzel olmuş.. Tefekkür boyutundan bakmamıza vesile olduğunuz için Rahman c.c razı olsun sizden güzel kardeşim..Bunlar da ben ve minik öğrencilerimden inşallah:)..Rabbimize emanet olunuz..Selam ve baki dua ile..

~*~

normal_papatyalar_7.jpg

papatya32uk11.jpg

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm Nuresma kardeşim...benim de en sevdiğim çiçek ...
papatyadır ...avatarımda da gördükçe içim açılıyor...
Rabbim nekadar güzel yaratmış ...
şükürler olsun ki bizlere böylesi güzellikleri...
bahşetmiş...Allaha emanet olun...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
s.a hersene bikaç günlüğüne annemlerin köyüne gidiyoruz dağ taş sap sarı papatyalarla dolmuş oluyor dayımın kızıyla coşku ve heyacanla koştura koştura topluyoruz papatyaları şimdi aklım oralara gitti
eline sağlık çok beğendim
slm ve dua ile

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm Nuresma kardeşim...benim de en sevdiğim çiçek ...
papatyadır ...avatarımda da gördükçe içim açılıyor...
Rabbim nekadar güzel yaratmış ...
şükürler olsun ki bizlere böylesi güzellikleri...
bahşetmiş...Allaha emanet olun...
ve aleykum selam güzel kardeşim
amin, B)
siz de Allah'a emanet olun.
selam ve dua ile...:H

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
~*~

Selamün Aleyküm güzel kardeşim. Maşallah çok güzel bir paylaşımdı. Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah..Rahman c.c'nin ayetleri ile papatyaların gelişimlerine de değinmeniz çok güzel olmuş.. Tefekkür boyutundan bakmamıza vesile olduğunuz için Rahman c.c razı olsun sizden güzel kardeşim..Bunlar da ben ve minik öğrencilerimden inşallah..Rabbimize emanet olunuz..Selam ve baki dua ile..

~*~

normal_papatyalar_7.jpg

papatya32uk11.jpg

ve aleykum selam canım kardeşim, Rabbim razı olsun yorumunuz için.
resimler için deB) çok teşekkür ederim.miniklere de:)
Allah c.c. ömrümüzdeki güzellikleri farketmek nasip etsin inşaallah her zaman.
selam, dua ve muhabbetlerimle güzel kardeşim...
Tek ve biricik Mevla'ya emanet olun

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hersene bikaç günlüğüne annemlerin köyüne gidiyoruz dağ taş sap sarı papatyalarla dolmuş oluyor dayımın kızıyla coşku ve heyacanla koştura koştura topluyoruz papatyaları şimdi aklım oralara gitti
eline sağlık çok beğendim
slm ve dua ile

ve aleykum selam,
:) ne güzel, ilginiz için teşekkürler.
selam ve dua ile, Allah'a emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt