Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

(: Pandalar ve Penguenler: ) (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Damlacığım emeğine sağlık çok güzel resimler..

Benim kardeşim pandalara bayılır...ben de penguenleri hep insanlara benzetmişimdir...

Yaaa çok tatlılar ne diyelim......

selametle kal kardeşim....

aleykum selam kardeşim evet çok tatlılar :) aliye ablamla paylaşım yaptık ben pandaları o penguenleri aldık inşallah beyenmişsinizdir
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
006c1wbtdg8.jpg

006ccd3bru2.jpg

Kaydıraktan kayıp,kartopu oynayan pandalar :) Çok sevimlilerdi :) Açtıkları bu sevimli konudan ötürü Aliye kardeşimede,Damla kardeşimede teşekkür ediyorum.Selametle kalınız.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
006c1wbtdg8.jpg

006ccd3bru2.jpg

Kaydıraktan kayıp,kartopu oynayan pandalar :) Çok sevimlilerdi :) Açtıkları bu sevimli konudan ötürü Aliye kardeşimede,Damla kardeşimede teşekkür ediyorum.Selametle kalınız.

gözlerinize saglık kardeşim evet çok tatlılar aliye ablama bende teşekkür ediyorum rabbim razı olsun gültanem benim
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Penguenleri çok seviyorum kardeşim ya teşekkürler paylaşım için...:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt