Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Özlüyoruz Seni Efendim (1 Kullanıcı)

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
Bu dizeler sana layık olamayan bir ümmetin kaleminden dökülüyor Efendim.Uzun zamanlar oldu bizi yalnız koyalı,böyle naçar kalalı.Sensiz öksüz,sensiz yetim,garibiz sensiz Efendim.Evinden kaçan bir sokak çocuğu gibiyiz sensiz.Gaflet öyle işlemiş ki hayatımıza;geceler sensiz,rüyalar sensiz.

Günahkarız Efendim;seninle aramıza bir utanç duvarı örülü.Yüzümüz yok gül yüzüne bakmaya,ümmetiniz demeye yüzümüz yok.Sensiz öyle başıboş kaldık ki Efendim;bölündük,parçalandık.Senin buyurduğun gibi,türlü türlü fırkalara ayrıldık.Hepimiz müslümanken,birbirimizi beğenmez olduk.Bu utançla nasıl varırız yanına bilmem.
Yine de ümitvarız Efendim.Hani kapkara gecenin ardından doğar güneş.Yağmurlu günde görünür gökkuşağı.İşte biz de öyle bekliyoruz kapkara gecelerimizi aydınlatmanı.Bir güneş gibi kalbimize doğmanı.
Özlüyoruz seni Efendim.Biliyorum hiç görmedik seni sohbetlerine katılamadık.Gül kokunu hiç duyamadık.Fakat senin kokun öyle bir koku ki Efendim;Asırlar sonrasında bile etkiliyor,iman dolu yürekleri.Gel Efendim bir kere rüyalarımıza gel,yüreğimize gel.Sarmala sensiz kalan duygularımızı.Avut sensiz yetim kalan yanımızı.Çünkü sensiz yalnızız,yarımız sensiz.Günahkarız kirliyiz ama;
Her şeye rağmen anamızdan babamızdan,evladımızdan daha çok seviyoruz seni EFENDİM
cahide sultan

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzeldi.
Allah razı olsun .
Emeğine yüreğine sağlık.
Selametle kalın.

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Hz.MUHAMMED (S.A.V) 571 - 632
EĞER BİR GÜN......

Eğer bir gün , Peygamberimiz ziyaretimize gelse

Yalnızca bir kaç günlüğüne.

Hem de aniden gelmiş olsa .

Merak ediyorum ne yapacağımızı ? Biliyorum en güzel odamızı kendisine tahsis edeceğimizi Böylesi şerefli bir misafiri yiyeceklerin en iyisini , içeceklerin en iyisini sunacağımızı.

Onun evimizde görmekten mutlu olacağımıza , Ona hizmet etmemizden alacağımız hazzı başka hiçbir şeyden alamayacağımıza da inanıyorum.

Tüm bunlara rağmen memat ediyor ve düşünüyorum :

Onun evimize doğru geldiğini gördüğümüzde , kapıdamı karşılacağız ? O güzel misafiri içeri almadan " Buyur Ya Resullullah ! " demeden , kollarımızı bu mübarek konuğumuza uzanmış olarak " Hoş geldiniz!" deyip içeri almadan önce neler yapacağımızı merak ediyorum .

Masamın üzerinde bazı gazete ve dergileri saklayıp, onun yerine Kur'an mi koyacağız ?Hala açık saçık programları izlediğimiz televizyonun üzerini örtüyle mi kapatacak veya alelacele yerinde kaldırıp bodrum kattaki izbeye mi saklayacağız ?

Yahut ta koşacak mıyız kapatmaya , O kızmadan önce ? Veya o nurlu misafirin işitmediğini umarak kapatacak miyiz radyomuzu , yüz kızartıcı bantları izlediğimiz videomuzu ?

Evin rafında üst üste dizdiğimiz müzik bantlarını unuttuk galiba.Hemencecik onları kaldırıp , onun yerine Hadis kitaplarımı yerleştireceğiz.

Merak ediyorum . Evimize girmek üzere bulunan bu şerefli Misafirin hemen girmesine müsaade edecek miyiz ? Ya da sağ sola mi koşturacağız ? Yahut da " Biraz bekler misiniz ?" diyerek Onu kapımızın önünde mi bekleteceğiz ?

Merak ediyorum . Eyer Peygamberimiz bir kaç gününü geçirmiş olsa , alışa gelen yaptıklarımıza devam mı edeceğiz ? Her sabah gün doğusuna veya kaba kuşluğa kadar uyabilecek miyiz ?

Ailemizle kavgalı-gürültülü savaş ortamını sürdürebilecek miyiz ? Yoksa bir kaç saat sonra sıkılmaya , daralmaya mi başlayacağız ?

Merak ediyorum.Hiç yüzümüzü asmadan tüm ayla fertlerimizle beraber her vaktin namazını kılabilecek miyiz ? Sabahın erdeninde yatağımızdan fırlayıp sabah namazı hazırlığını yapabilecek , nişanlanma çağına gelen kız ve erkek çocuklarımızı yataklarından kaldırabilecek miyiz ?

Veya, Şerefli Misafirin abdest suyunu dökerken , öbür odada 15 yasına gelmiş ancak secde yüzü görmemiş oğlumuzu nereye saklayacağız ?

Yoksa bir kaç günlüğüne otele veya akrabalarımızın evine mi göndereceğiz ? Merak ediyorum.

Alıştığımız hayat seyrimizin kontrolden çıktığındaki acı halimizi.Bayi'miz gazeteyi kapıdan uzattığında ne yapacağımızı .Müslüman bir sahabe kadının kıyafetine dokunan yahudilere karşı savaş başlatan misafir Peygamber'in yanında o müstehcen gazeteyi okuyabilecek miyiz ?

Acaba diyorum .Peygamberimizi yanımıza alarak, gitmeye planladığımız yerlere götürebilecek miyiz ? 17 yasındaki kızımızın yanına gelerek " Siz ne alırdınız. " diyerek olan şık bir garsonun sözüne karşı tavrımızı.

Acaba diyorum.Gittiğimiz yerde üç-dört saat boyunca yemek masasında Peygamberimiz de buluna bilecek mi ? Yoksa Onu evimize istirahata mi alacağız ?

Düşünüyorum. Hem de gözlerimle görmüş gibi düşünüyorum.Bir kaç günlüğüne evimize olarak gelmiş olan Peygamberimize 24 saatimizi nasıl geçirdiğimizi göstermemizi. " Bonjour" diyerek evimize giren oğlumuzu , yarim etekle arabadan inen genç kızımızı ."Bunda benim suçum yoktur "Ya Resulallah !" deyip ölüp ölüp dirilen ana ve babaları....

Düşünüyorum Peygamberimiz evimize otururken , evimize gelecek aile misafirlerimizi.Peygamberimizden habersiz olan misafirlerimizin girişlerini , konuşmalarını görüntülerini.

Evet evimize sadece bir kaç günlüğüne misafir olarak gelecek olan Peygamberimizce karsı sergileyeceğimiz tavırlarımızı merak ediyorum.Bu Peygambercin nasıl karşılayıp , nasıl uğurlanacağını merak ediyorum.

Peygamberimiz eğer bizimle bir kaç gününü geçirecek olsa , alışagelen yaptığımız islere devam mi edeceğiz ? Yahut da ziyaret bittiğinde ve evimizden ayrıldığında rahat bir nefes mi alacağız ?

Evet sevgili Peygamberimiz bizimle biraz vakit geçirmek için gelse hayatimizi alt-üst mü olacak;

yoksa , evet yoksa...........

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
Elfü elfi selatin ve elfü elfi salamin aleyke ya Resulallah...
Elfü elfi salatin ve elfü elfi selamin aleyke ya Habiballah...
ELfü elfi selatin ve elfü elfi selamin aleyke ya emine vahyillah...

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Hz.MUHAMMED (S.A.V) 571 - 632
EĞER BİR GÜN......

Eğer bir gün , Peygamberimiz ziyaretimize gelse

Yalnızca bir kaç günlüğüne.

Hem de aniden gelmiş olsa .

Merak ediyorum ne yapacağımızı ? Biliyorum en güzel odamızı kendisine tahsis edeceğimizi Böylesi şerefli bir misafiri yiyeceklerin en iyisini , içeceklerin en iyisini sunacağımızı.

Onun evimizde görmekten mutlu olacağımıza , Ona hizmet etmemizden alacağımız hazzı başka hiçbir şeyden alamayacağımıza da inanıyorum.

Tüm bunlara rağmen memat ediyor ve düşünüyorum :

Onun evimize doğru geldiğini gördüğümüzde , kapıdamı karşılacağız ? O güzel misafiri içeri almadan " Buyur Ya Resullullah ! " demeden , kollarımızı bu mübarek konuğumuza uzanmış olarak " Hoş geldiniz!" deyip içeri almadan önce neler yapacağımızı merak ediyorum .

Masamın üzerinde bazı gazete ve dergileri saklayıp, onun yerine Kur'an mi koyacağız ?Hala açık saçık programları izlediğimiz televizyonun üzerini örtüyle mi kapatacak veya alelacele yerinde kaldırıp bodrum kattaki izbeye mi saklayacağız ?

Yahut ta koşacak mıyız kapatmaya , O kızmadan önce ? Veya o nurlu misafirin işitmediğini umarak kapatacak miyiz radyomuzu , yüz kızartıcı bantları izlediğimiz videomuzu ?

Evin rafında üst üste dizdiğimiz müzik bantlarını unuttuk galiba.Hemencecik onları kaldırıp , onun yerine Hadis kitaplarımı yerleştireceğiz.

Merak ediyorum . Evimize girmek üzere bulunan bu şerefli Misafirin hemen girmesine müsaade edecek miyiz ? Ya da sağ sola mi koşturacağız ? Yahut da " Biraz bekler misiniz ?" diyerek Onu kapımızın önünde mi bekleteceğiz ?

Merak ediyorum . Eyer Peygamberimiz bir kaç gününü geçirmiş olsa , alışa gelen yaptıklarımıza devam mı edeceğiz ? Her sabah gün doğusuna veya kaba kuşluğa kadar uyabilecek miyiz ?

Ailemizle kavgalı-gürültülü savaş ortamını sürdürebilecek miyiz ? Yoksa bir kaç saat sonra sıkılmaya , daralmaya mi başlayacağız ?

Merak ediyorum.Hiç yüzümüzü asmadan tüm ayla fertlerimizle beraber her vaktin namazını kılabilecek miyiz ? Sabahın erdeninde yatağımızdan fırlayıp sabah namazı hazırlığını yapabilecek , nişanlanma çağına gelen kız ve erkek çocuklarımızı yataklarından kaldırabilecek miyiz ?

Veya, Şerefli Misafirin abdest suyunu dökerken , öbür odada 15 yasına gelmiş ancak secde yüzü görmemiş oğlumuzu nereye saklayacağız ?

Yoksa bir kaç günlüğüne otele veya akrabalarımızın evine mi göndereceğiz ? Merak ediyorum.

Alıştığımız hayat seyrimizin kontrolden çıktığındaki acı halimizi.Bayi'miz gazeteyi kapıdan uzattığında ne yapacağımızı .Müslüman bir sahabe kadının kıyafetine dokunan yahudilere karşı savaş başlatan misafir Peygamber'in yanında o müstehcen gazeteyi okuyabilecek miyiz ?

Acaba diyorum .Peygamberimizi yanımıza alarak, gitmeye planladığımız yerlere götürebilecek miyiz ? 17 yasındaki kızımızın yanına gelerek " Siz ne alırdınız. " diyerek olan şık bir garsonun sözüne karşı tavrımızı.

Acaba diyorum.Gittiğimiz yerde üç-dört saat boyunca yemek masasında Peygamberimiz de buluna bilecek mi ? Yoksa Onu evimize istirahata mi alacağız ?

Düşünüyorum. Hem de gözlerimle görmüş gibi düşünüyorum.Bir kaç günlüğüne evimize olarak gelmiş olan Peygamberimize 24 saatimizi nasıl geçirdiğimizi göstermemizi. " Bonjour" diyerek evimize giren oğlumuzu , yarim etekle arabadan inen genç kızımızı ."Bunda benim suçum yoktur "Ya Resulallah !" deyip ölüp ölüp dirilen ana ve babaları....

Düşünüyorum Peygamberimiz evimize otururken , evimize gelecek aile misafirlerimizi.Peygamberimizden habersiz olan misafirlerimizin girişlerini , konuşmalarını görüntülerini.

Evet evimize sadece bir kaç günlüğüne misafir olarak gelecek olan Peygamberimizce karsı sergileyeceğimiz tavırlarımızı merak ediyorum.Bu Peygambercin nasıl karşılayıp , nasıl uğurlanacağını merak ediyorum.

Peygamberimiz eğer bizimle bir kaç gününü geçirecek olsa , alışagelen yaptığımız islere devam mi edeceğiz ? Yahut da ziyaret bittiğinde ve evimizden ayrıldığında rahat bir nefes mi alacağız ?

Evet sevgili Peygamberimiz bizimle biraz vakit geçirmek için gelse hayatimizi alt-üst mü olacak;

yoksa , evet yoksa...........

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı

mir_erhan

Moderator
Bu dizeler sana layık olamayan bir ümmetin kaleminden dökülüyor Efendim.Uzun zamanlar oldu bizi yalnız koyalı,böyle naçar kalalı.Sensiz öksüz,sensiz yetim,garibiz sensiz Efendim.Evinden kaçan bir sokak çocuğu gibiyiz sensiz.Gaflet öyle işlemiş ki hayatımıza;geceler sensiz,rüyalar sensiz.

Günahkarız Efendim;seninle aramıza bir utanç duvarı örülü.Yüzümüz yok gül yüzüne bakmaya,ümmetiniz demeye yüzümüz yok.Sensiz öyle başıboş kaldık ki Efendim;bölündük,parçalandık.Senin buyurduğun gibi,türlü türlü fırkalara ayrıldık.Hepimiz müslümanken,birbirimizi beğenmez olduk.Bu utançla nasıl varırız yanına bilmem.
Yine de ümitvarız Efendim.Hani kapkara gecenin ardından doğar güneş.Yağmurlu günde görünür gökkuşağı.İşte biz de öyle bekliyoruz kapkara gecelerimizi aydınlatmanı.Bir güneş gibi kalbimize doğmanı.
Özlüyoruz seni Efendim.Biliyorum hiç görmedik seni sohbetlerine katılamadık.Gül kokunu hiç duyamadık.Fakat senin kokun öyle bir koku ki Efendim;Asırlar sonrasında bile etkiliyor,iman dolu yürekleri.Gel Efendim bir kere rüyalarımıza gel,yüreğimize gel.Sarmala sensiz kalan duygularımızı.Avut sensiz yetim kalan yanımızı.Çünkü sensiz yalnızız,yarımız sensiz.Günahkarız kirliyiz ama;
Her şeye rağmen anamızdan babamızdan,evladımızdan daha çok seviyoruz seni EFENDİM
(cahide sultan)

Allah c.c. bu dizeleri yazandan razı olsun...ve paylaşandan...
Yeterince okuyamadık ki bilelim efendimizi...
Seni bilmemiz gerekirken reklamalara daldık ...
Gerçekten UTANÇ bir haldeyiz..
asırlardır böldülerle bölebildikleri kadar...
Şimdi ufalanmaya çalışıyoruz... Sürüyü terkedeli başımızdaki çobanı satalı bir hayli oldu...
Şimdi sadece duvar diblerinde seni özlüyoruz..
Şimdi BİRLİK çağrına muhtacız...

Selam ve dua ile

KRMUS

Kayıtlı Kullanıcı
rahmetini umarak
günahkar bir dille ALLAH (a.c.v]
ya rasüllah alemlere rahmed
hayatın geçiyor kalbimizden
kalbimizden seyrediyoruz seni
işte 1 yaşındasın meni-sad yurdundasın
sana sut anne olmadı kadınlar
bu yuzden dargın bulutlar bir damla yagmur indirmiyor
kıtlık hukum sutuyo meni-sad yurdunda
minicik bir bulut war gokyuzunde sana aşık ayrılmıyor bas ucundan
Ve...
insanlar yagmur duasında
Hz.Halime kucagında alıyor seni!
yüzünde bir golgelik gunesten korumak için seni
oysa minicik bir bulut sana meftun sana kilitli
ve dua eden rahimin kucagındasın dunyalar guzeli gozlerine bakıyor rahim kıtlıgıda unutuyor .. yagmuruda .. duayıda ama sen unutmuyorsun ugruna canlarımız feda o gozlerinle sen gokyuzune bakıyorsun
o minicik bulut ilişiyor bakıslarına buyuyor buyuyor sonra nazlı nazlı yagmur damlaları iniyor buluttan
fakat cogusu bilmiyor yagmurun geliş sebebini
cogusu bilmiyor seni
6 yasındasın ...
medineyi munevvere yolundasın yanında aziz annen ve ummu eymen yetimliğini hissediyorsun baba kabristanında sonra yolda...
evvada oksuzluk karsılıyo seni mekkeye annesiz giriyorsun abdülmuttalip bir baska seviyor seni
ebu talip bir baska seviyor seni ..
Ya resülallah mekke cocukları annelerine seslenirlermiydi senin yanında onlar anne derken yere mi bakardın
Mekke ruzgarları kac gece gozyaslarını tasıdı evvaya akc gece anne diye hıckırdın efendim senin yerinede anne dedik annemize senin yerinede babaa dedik ..
25 yasındasın ve bambaskasın kimse sana denk deil sefkat yayıyor kokun güven veriyor sesin sen Muhammed-ül eminsin
33 yasındasın dalga dalga rahmet var
35 yasındasın hadi gel bekletme yar iniltiler calıyor kapısı goklerin hadi gel bekletme yar sinesi catlıycak rasül bekleyenlerin hadi gel ey yar ... nur dagına davet var
işte 40 yasındasın hira nur dagındasın cibril iniyor goklerden ve nokta nokta her yerden salat selam .. ! yukseliyor ^^sen kainatin yureyinden kopan apsın karanlık gecelerimize sabahsın
Sen NEBİULLAHSIN!
Sen HABİBULLAHSIN!
Sen RASÜLALLAHSIN!
niye incittilerki seni sultanım niye işkence yaptılar ki sana ebu talip oldu diyemi bu perfazcısca saldırı...
himayesiz kaldı diyemi..
kabede ağlayısın geliyor aklımıza amca "yoklugunu ne cabuk hissettirdin"diyisin
haremde namaz kılısın geliyor aklımıza basına pislikler sacılıyor baslar feda o mubarek basına
nasibsizler sana bakıp nasıl guluyor-iler
biri kosuyor mekke sokaklarından sana dogru
biri kosuyor ama sanki yere inmiş arsa ala
bu kosan kim diye soru dolasıyor boslukta bu kosann kim?ve cevap veriyor biri
Muhammedin kızı Fatma-tul Zerra velilerin anası
yuzunu gozunu siliyor biricik kızın
yeryuzunde sana en cok benzeyen
gulmesi sen..
aglaması sen ... !
"aglama kızım" diyisin geliyor aklımıza niye cıkardılar ki yurdundan seni himayesiz kaldın diyemi onlar bilmiyorlar mıydı ki? seni himaye edeni seni yetim bulup barındıranı seni alemlere rahmet kılanı
onlar deli diyorlardı sana sen susuyordun mecnun diyorlardı sair diyorlardı sen susuyordun
seni bizim elimizden kim kurtaracak diyorları sen... sen ... AlLAH! diyordun ALLAH (a.z.v),
semayı harset kaplıyordu sen allah diyordun arsa ala titriyordu bedirde allah diyordun 3000 melek iniyordu alacaklardan 125000 sahabi anam babam sana feda olsun diyordu
Ya Rasülallah ...!
medineyi munevveri sokaklarında yuruyordun
neccar ogullarının kucuk kızları seni gorunce sevinçten ne yapacaklarını bilememişlerdi
"beni seviyormusunuz" diye sormustun onlara
"seni sok seviyoruz ya habiballah"demişlerdi
sende allah biliyor ki"bende sizi cok seviyorum demiştin
bugun yasıyan gencler war neccar ogullarının kızları değiller ama seni onlarda cok seviyor,,
goz yaslarından da belliki seni canlarından cok seviyorlar ...
senden baska kimseleri yok
Allah biliyorki sende onları cok seviyorsun
63 yasındasın...
refiki ala duasındasın
senin için siyah yunden çizgili bir cubbe dokunmustu...kenarları beyazdı onu giyerek ashabının yanına cıkmıstın ve mubarek ellerini dizine vurarak goruyormusunuz? ne kdar guzel demiştin..
meclisinden birisi ayaga kalkıp
anam babam sana feda olsun Ya Rasülallah onu bana verirmisin?
niye istemişti ki senden cok sevdğini bile bile
istendiğinde katiyen hayır demediğini bile bile
peki dedin o hala ve sen yine yamalı eski cubbeni giydin..!
dostuna kavusmana 1 hafta kalmıstı aynı cubbeden yine diktiler ama giyinmek nasip olmadı..
haberler ucurmustun ebu hureydenin diliyle
benden sonra ole kişiler gelicek ki..!keske peygamberi gorsekte ne malımız nede evladımız olsaydı ve hz enesle paylasmıstın ozlemini beni gormedikleri halde bana iman eden kardeslerimi gormeyi cok isterdim
Sultanım
ey medine munevverinde ummedi ummedi diye huznü giyen sevgilim
ey mekke hirabinda alemler hesabına ALLAH diyen sevgili bize lutfu ilahi basedilen kapına diz coktun beyaat ettik rabbinden bize ne getirdiysen amenna
duyduk itaat ettik
YA RASULALLAH
SEN HALA KIRK YASINDASIN VE UMMETİNİN BASINDASIN ...!

KRMUS

Kayıtlı Kullanıcı
peygamber efendimiz hz. ali'ye sorar der k

ya ali allah'ı seviyor musun?

evet ya resulallah

peki beni seviyor musun?

evet ya resulallah

peki eşini seviyor musun?

evet ya resulallah

peki çocuklarını seviyor musun?

evet ya resulallah

peki bunların hepsini bir kalpte nasıl yapıyorsun diye sorunca hz. ali bu beklemediği soru karşısında şaşırmış ve cevap verememişti.bunu düşünmem gerek diyerek oradan ayrılmıştı.hz. ali düşünceli bir şekilde dolaşırken eşi hz. fatıma düşünceli olduğunu farkederek kendisine sorar.

nedir bu hal ya ali der.eğer bu düşünceliğin dünyevi kaygılardan dolayı ise sana yakışmaz bırak gitsin der.yok bu halin rahmani kaygılardan dolayı ise anlat birlikte çözüm bulmaya çalışalım der.ali efendimizle geçen diyaloğu birbir hz. fatıma'ya anlatır.hz. fatıma durumu öğrenince tebessüm eder ve hz. ali'ye der ki;

ya ali babama git ve de ki;

kişi allah'ı aklıyla ve ruhuyla sever,

peygamberimizi kalbiyle sever,

eşini nefsiyle sever,

çocuklarını şefkatiyle sever,

hz. ali aldığı bu cevap karşısında memnun olur ve hemen efendimizin yanına gelir.hz.fatımadan öğrendiklerini efendimize anlatır.efendimiz cevabı alınca tebessüm eder ve der ki;

ya ali bu bana getirdiğin gül nübüvvet ağacından koparılmıştır.

KRMUS

Kayıtlı Kullanıcı
Peygamberimiz bir gün söyle buyurdular (s.a.v.):
-Çok gülme kalbi öldürür.
-Gençliginde gülen ihtiyarliginda aglar
-Zenginliginde gülen fakirliginde aglar
-Hayatta gülen,ölünce aglar
-Kuran okuyunuz ve aglayiniz.
-Eğer aglamazsaniz,aglatirsiniz....
Salat ve Selam ALLAH Resulü nün (s.a.v) üzerine olsun....

KRMUS

Kayıtlı Kullanıcı
ybhart8ek14rdst1nu1wx1zl1.gif

~ Zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Gerçekten ne diyecegimi bilemiyorum.
Keske görseydik diyorum O'nu (sallalahu aleyhi vesellem) ama yüzümüz var mi ?
Aceba o bize nasil bakardi ? ...
Allah razi olsun paylasim için.

Seyren

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH cümlemizden razı olsun dostlar ağladım şu saatlerde...

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim şefaatine nail eylesin cümle müslümanı inşallah sen bizi unutmazsın efendim bunda şüphe yok Rabbim seni unutturmasın bize

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
Selamun Aleykum ...

Efendiler efendisi...Güller gülü, aşklar aşkı...Tüm selamların yolu başlangıcı ...Muhammed Mustafa A.S. efendimiz...

Aciz Ümmeti Muhammed 'den ... gözü yaşlı ... özlem ve hasret dolu aciz selamlar... Efendim...Habbibim herşeyim...

Seni çok özlüyoruz...seni hasretle anıyoruz...
Aciz olarak sana Şahit olmak istiyor talep ediyoruz...

Yeter ki sen razı ol bizden ya Habibullah efendimiz...

Aciz KUL ...

Ben aciz ... HİÇ ... efendim.

mir_erhan

Moderator
Fecre
On geceye
Her şeyin çiftine ve tekine
Akşamın alacakaranlığına
Kararıp bürüdüğü zaman geceye
Açılıp aydınlattığı zaman
Gündüze and olsun ki
Sen olunca sitem yok
Serzeniş yok
Eyvah yok
Alemlere ambersin
O'ndan başka ilah yok
Sen, en son peygambersin.

mir_erhan

Moderator
Seni çok özlüyoruz...seni hasretle anıyoruz...

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı

leyla-1

Altın Üye
çok güzel anlamlı bir paylaşımdı.
Allah razı olsun .
Emeğine yüreğine sağlık.
Selametle kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt