Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

özel spagettı denemeye değer (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum arkadaşlar
cok ozel bır bır tarıf kacırmayın uzulursunuz:K

malzemeler...
1.paket uzun makarna
2.bır kaşık salça
3.250gr kıyma
4.bır tutam maydonoz
5.kımyon
6.karabıber
7.tuz
8.nane
9.ıkı cay bardağı sıcak su
10.2 yemek kaşığı yağ
yapılışı...

değerlı arkadaşlar yapılışı cok kolay ama bır harıka baştan soyleyeyım bunu yedıkten sonra hergun makarnacı olcaksınız....:)
once makarnayı haşlıyorsunuz tuzu unutmuyoruz tabıı.sonra yağlıyoruz.ayrı bır tavada yağı koyuyoruz ve kıymayı kavuruyoruz hemen kavururken salçayı ılave edıyoruz ve bır ıkı cay bardağı sıcak su...
kaynıyor kısık ateşte

derken maydonozları kucucuk doğruyoruz ve ılave edıyoruz hemen ardından bıraz kımyon bıraz karabıber ve tuz ve naneyı ılave edıyoruz ve kısık ateşte pışırıyoruz

ne zamana kadar suyu cok olmıcak arkadaşlar....

sonra uzun makarnayı servıs tabağına alıyoruz şunu hemen soyleyyeyım makarnayı asla kırmıyoruz ozellık burda zaten
uzerıne hazırladığımız kıymalı sosu guzelce koyuyoruz

mmmmmmmmmm sonra bır elımızde kaşık bır elımızde çatal makarnayı çatala alıp kaşıkta dolayıp affıyele yıyoruz :B

tek kelımeyle enfes

deneyın

allaha emanet olun

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Değerli Gülnisa hocam, bugün tarifi denedim:evet... Arkadaşlarla olan ilk kaçamakta sizin bu güzel tarifinizi denemek istedim..Çok güzeldi gerçekten..Ben ve arkadaşlar çok beğendik değerli Hocam:)..Çok teşekkür ederim tekrar size, paylaştığınız için..Onlardan da selamlar ve sevgiler iletiyorum size..Dualarımızla birlikte baki selam ile En Emin'e emanetsiniz..Hayırlı, nurlu ve bereketli akşamlar olsun inşallah..B):H

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Değerli Gülnisa hocam, bugün tarifi denedim:evet... Arkadaşlarla olan ilk kaçamakta sizin bu güzel tarifinizi denemek istedim..Çok güzeldi gerçekten..Ben ve arkadaşlar çok beğendik değerli Hocam:)..Çok teşekkür ederim tekrar size, paylaştığınız için..Onlardan da selamlar ve sevgiler iletiyorum size..Dualarımızla birlikte baki selam ile En Emin'e emanetsiniz..Hayırlı, nurlu ve bereketli akşamlar olsun inşallah..B):H

aleykumselam
sevdığıne sevındım guzel kardeşım afıyet olsun
arkadaşlarına da coook selam soyle
allah razı olsun kardeşım
allah gonlune gore versın
allaha emanet ol

bırgun kımbılır bızde yerız allah bılır

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm

Paylasim icin tesekkürler hazirlanis anlatimi süper olmus :D
".... mmmmmmmmmm sonra bır elımızde kaşık bır elımızde çatal makarnayı çatala alıp kaşıkta dolayıp affıyele yıyoruz..." :B

f_nn33m_c3e7bb2.gif

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm

Paylasim icin tesekkürler hazirlanis anlatimi süper olmus :D
".... mmmmmmmmmm sonra bır elımızde kaşık bır elımızde çatal makarnayı çatala alıp kaşıkta dolayıp affıyele yıyoruz..." :B

f_nn33m_c3e7bb2.gif

aleykumselam
afıyet olsun kardeşım
yıyınce haber verın:evet
allaha emanet olun
selam ve dua ıle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt