Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

!!!!!!!!!!!!ÖZEL MESAJ!!!!!!!!! (1 Kullanıcı)

@N-A@

Kayıtlı Kullanıcı
BİŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUM EVET BU DİNİ VE ÇOK YARARLI BİR SİTE AMA BURDA NEDEN ÖZEL MESAJ BÖLÜMÜ YOK BENCE KARŞILIKLI BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPMAK ADINA ÇOK İYİ BİRŞEY BURDA ÇOĞU İNSAN GURBETTE VE ARKADAŞ EDİNMEK İSTİYOR

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: !!!!!!!!!!!!ÖZEL MESAJ!!!!!!!!!

****N-A**** yazdı:
BİŞEY SÖYLEMEK İSTİYORUM EVET BU DİNİ VE ÇOK YARARLI BİR SİTE AMA BURDA NEDEN ÖZEL MESAJ BÖLÜMÜ YOK BENCE KARŞILIKLI BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPMAK ADINA ÇOK İYİ BİRŞEY BURDA ÇOĞU İNSAN GURBETTE VE ARKADAŞ EDİNMEK İSTİYOR
Özel mesajlar bölümü amaca uygun bir şekilde kullanılmadığından dolayı iptal edilmiştir. Malesef sapık zihniyetler heryerde olduğu gibi bu İSLAMİ sitemizdede kendini gösterdiğinden ve üyelerimizden gelen yoğun şikayetler üzerine bu kişilere fırsat vermemek amacı ile özel mesajlar bölümü nün yönetimce kapanmasına karar verilmiştir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
islamiyet.gen.tr-yönetim ailesi

ravzanuru

Kayıtlı Kullanıcı
RE: !!!!!!!!!!!!ÖZEL MESAJ!!!!!!!!!

S.A KARDEŞİM
FORUM YÖNETİCİ KARDEŞİMİN SÖYLEDİĞİ GİBİ ENGELLENMESİ HAYIRLI OLMUŞ ÖZEL GÖRÜŞMEYE GEREK YOK BU SİTEDE TÜM ARKADAŞLAR BİLGİLERİNİ PAYLAŞIYORLAR.BU SİTEDE EMRİBİL MAĞRUF,NEHYİ ANİLMÜNKER EMRİ YERİNE GETİRİLİYOR.
SELAM VE DUA İLEB)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt