Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Oyunda Direniş-travian(oynuyan arkadaşlar lütfen baksın) (1 Kullanıcı)

Müslüman-Türkler

Kayıtlı Kullanıcı
S.A Kardeşlerim;
Travian adlı oyunu oynuyanlar bilir.Bilmiyorum brdada oynuyan arkadaşlar varmı!

Ben server 14 deyim ve ++ Bölgesindeyim!

Eger bu forumdaki kardeşlerimden bu internet üzerinden oynanan strateji oyununu oynuyan varsa bilmek isterim.Biraz daha köyümü geliştirdikten sonra İSLAM BİRLİGİNİ kuracagım.Burdaki arkadaşlar varsa onlarıda kuracagım birige alacagım yada beraber birlik kuralım!!!

Bu oyun hemen hemen çogu dillerde mevcut.Biz Türk serverındayız!Bide yeni İsrail serverı açıldı.Yalnız oraya üye olmak istedim.Ancak ibranice çok zor bir dil oldugundan bir türlü başaramadım.Amacım orda FİLİSTİN BİRLİGİNİ kurmak ve israilli köyleri yıkarak bir protesto gerçekleştirmekti.
Dünyanın heryerinde tutulan bir oyun''En son msn nede postalarımıza bakrken!Hotmailde üstte reklamı olan bir oyun.Yani gövde gösterisi ve protesto için çok güzel bir zemin''

Türk serverında 14s deyim! Oynuyan arkadaşlar varsa buraya yazsınlar.Kuralım şu İSLAM BİRLİGİNİ hem dostta düşmana karşı gövde gösterisi yaparız.Hemde Bir oyunda Filistinin başına gelenleri protsto çekriz.

Eger oynuyan arkadaşlar burda fazla ise!İsrail server ınada ekipmanlı olarak''Danışıklı dövüşüklü olarak''Köyler açar.Direniş veyahut Filistin olarak birlik kurar.Yahudilere karşı cenk eder.Filistinin propagandasını yaparız!

Benimde aklıma böle bir şey geldi.Zaten oyunu oynuyorum.insanlarda çok emek vererek gelişiyor.Bu iyi bir gövde gösterisi olur.

Oynıyan arkadaşlar belirtirse hangi serverda olduklarını birleşelim yardımlaşalım!

Allaha Emanet Olun!!!!

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam kardeşim.kızdığım halde eşim bu oyunu oynuyor.ama hangi serverde hangi bölgede olduğunu bilmiyorum,anlamam da.sabah işten gelince söylicem mutlaka.konunuza yazar anlaşırsınız.Allaha emanet olun.

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bende uzun süre oynadım ama zarardan başka faydası olmadığını gördüm. Sürekli bilgisayar başından ayrılamıyorsunuz.. Açıkcası oynamayan kişilere tavsiye etmiyorum, hiç bulaşmayın derim....

Müslüman-Türkler

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküme selam kardeşim.kızdığım halde eşim bu oyunu oynuyor.ama hangi serverde hangi bölgede olduğunu bilmiyorum,anlamam da.sabah işten gelince söylicem mutlaka.konunuza yazar anlaşırsınız.Allaha emanet olun.
EyvALLAH KARDEŞİM!
Benimde aklıma böle bir pretosto geldi.Eger bir bilgi verirseniz gerçekten sevinirim!
İnşallah aynı serverdayızdır!
Allaha Emanetle

Bende uzun süre oynadım ama zarardan başka faydası olmadığını gördüm. Sürekli bilgisayar başından ayrılamıyorsunuz.. Açıkcası oynamayan kişilere tavsiye etmiyorum, hiç bulaşmayın derim....

Kardeşim haklısın;Biraz degil baya vakit öldüren bir oyun.Ancak benim burdaki sölemim uzmanlara -deneyimlilere yada arada bir oyuna bakanlara ne kadar baktıgı önemli degil.Orda protestolarımız olsun 2-3 birligi gümletelim yeter bize:)
Bende oyunda çok iyi degilim(yani çok çok iyi) ancak bişeler ögreniyoruz.
Çok doğru bir yere temas ettin.Allah razı olsun!Ben ilk konumda yazmayı unuttum!

Kardeşlerim;Öss hazırlananlar,oks ye hazırlananlar.Sakın bu oyuna yaklaşmasınlar.Daha önce oynuyanlar ve uzman olan deneyimliler hariç.Çünkü onlar az vakitlerini harcıyorlar ve uzman oldukları için hepsinin belli stratejileri var!

Sanal-Gerçek Ne Fark eder,İllede İSLAM,İllede İslam galip gelecek!

İslam sanal-Gerçek-Rüya-Halisilasyon-Düş-Hayal,Her yere girecek!

Bize Kalan Heryerde Gövde Gösterisi Yapmak!Propagandamızı çekmek!
Allaha Emanetle Kardeşim!(Ama dediklerindede haklısın)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt