Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

oruç BİLEREK BOZMAK.1 GÜNE 1 GÜN.. (1 Kullanıcı)

pusatt

Kayıtlı Kullanıcı
1-SORU: RAMAZANDA ORUCU BİLEREK BAŞLANMIŞ İBADETİ ORUCUN YARISINDA YANİ(CİNSİ MÜNASEBET DAHİL)BOZMAK. BAZI YERLERDE ORUCUN KAZASI OLARAK 1 GÜNE 1 GÜN OLDUĞU SOYLENIYOR.61 GÜN OLAYININ DİNDE OLMADIĞI SOYLENİYOR.BUNUN CEVABINI MERAK EDIYORUM.BURDA DİNİMİZ MANTIK DİNİ OLDUĞUNDAN NAMAZ ORNEĞİ VERİLEREK NAMAZIN NASIL KAZASI 4 REKAT FARZA KAZA OLARAK 4 REKAT KILINIYORSA.NEDEN ORUÇTA 60+1 GÜN OLSUN MANTIĞIYLA AÇIKLAMA GETİRENLER VAR.BU KONUDA BİLGİLİ ARKADAŞLARDAN CWP BEKLİYORUM..

2-SORU: CUMA NAMAZININ FARZININ İKİNCİ REKATINDA AYAKTA CEMAATE YETİŞTİM SECDEDEYKEN SLM VERİRKEN AYAĞA KALKIP TAMAMLAMAK MI GEREKİR YOKSA SLM MI VERMEK GERKİYOR.BUNUDA: CUMANIN KAZASI OLMAZ DİE SLM VERMEMİZ GEREKİYOR DENİYOR..

Kalb-i selim

Kayıtlı Kullanıcı
RE: oruç BİLEREK BOZMAK.1 GÜNE 1 GÜN..

Emeğine yüreğine sağlık kardeşim . Bilgileriniz için teşekkür ederim Allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt