Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

örtüm Gururum (1 Kullanıcı)

gece gözlüm

Kayıtlı Kullanıcı
Örtüm Gururum

Kıyafet seçerken ''üzerine hangi örtümü taksam'' diye düşünmek beni çok heyecanlandırır. Bu heyecanın getirdiği mutluluk ve huzur evden çıkana kadar benliğimi sarmıştır. Sonra, en fazla yarım saate kadar fakültenin hangi lavabosunda çıkaracağım acaba diye düşününce mutluluk ve huzurun yerini dayanılmaz sancılar alır. Bilirim, özenerek seçtiğim örtümü fakültenin herhangi bir lavabosunda çıkarıp çantamdaki kitapların arasına sıkıştıracağımı. Yol uzasa keşke, ya da ben başka bir diyara yol alıyor olsam… Örtüm, imanım gerektirdiği için çok şeyden önemli. Onu taşımak sevgi olmadan imkânsız. Yüreğimdeki imandan, gönlümdeki sevgiden bir yıldızken başımda; hangi vicdan, siyasi amaç(!) mı güdüyor acaba, diye düşünebilir ki? Düşünse de, ''YASAK'' sevgiyi öldürmez; büyütür. Bunu bilmez mi? Örtüm, gururum. Örtümü elleriyle başımdan çekenler, gururumu ayaklar altına almaya çalışanlar dünyayı kazandıklarını zannetsinler; ben, başım dimdik ağlarken, ahireti düşlerim. Efendimiz'in Hz.Ömer'e ''İstemez misin ya Ömer; dünya onların, ahiret bizim olsun?!'' dediğini hayal edince sabır, gözyaşlarımı sildi yeniden.

su misali

Kayıtlı Kullanıcı
gün gelecek örtüyü başımızdan çekenler cezalarını bulacaklar...
Allah'a emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt