Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ortaya karışık bir lezzet :) (1 Kullanıcı)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle kaç tane aç varsa adam başı birer ekmek ve her malemeden üçer tane alıyoruz:)domates biber soğan yumurta ve bilimum aperatif denilen malzemeyı alırız.8 yıl önce biten askerlikten kalma tariflerimiz umarım bayatlamamıştır.öncelikle gece üçte acıkmış olarak kalkarız..ki bu en önemlisidir.cunku ancak o satte böyle abuk sabuk bişi yapılabilir.ve o saatte yenılebilir :)

cok basit bişi yapacağız...doğranmış olan domates biber soğan yumurta yağ ve kaşığı aynı tavanın içinde sağa sola ceviriyoruz..o belli bi zaman sorna bi kıvama geliyor ..soğanlar sararıyor vs...o kadar teknık konuları bilmiyorum..

heh işte mide zil çalınca soğanlar sararınca hafiften her bir malzeme kızarınca ateşi kapatıyorsun..direkt yumuluyorsun uygun bir ad bulunamayan bu karışığa::::)

buda benden olsun afiyet olsun

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
begenmedinizmi ya..tabi herkes burda neslihan arkadasımın hunerli ellerinden cıkan lezzetlere dalmış:)

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
eee yok kardeşim ya neslihan ustanın tariflerinde kalayım ben...
yani ben almayayım bu belirsiz tariften...:K

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
ahçılık mı..sizinki ahçılıksa neslihan ablamınki ne..valla benim zehirlenmeye ve aç kalmaya niyetim yok

teessüf ederim kardeşim.:)....madem begenmıyorsunuz bızde dışardan söyleriz allaallaaa..her erkeğin kaçış noktası vardır:)

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm...
Yemek Güzel... :B
ama yerken masada muhakkak yoğurt bulundurmayı
ayrıcaa.....
yakınlarda oturan ve yaklaşık 20 dk. sonra tel. çağrı yapıp "iyiyim" müjdesini vereceğiniz samimi bir arkadaşınızı bulundurmayı unutmayın...:H
ALLAHA EMANET OLUNUZ

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm...

ayrıcaa.....
yakınlarda oturan ve yaklaşık 20 dk. sonra tel. çağrı yapıp "iyiyim" müjdesini vereceğiniz samimi bir arkadaşınızı bulundurmayı unutmayın...:H

ALLAHA EMANET OLUNUZ

süper ya..........:B:K

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm...
ayrıcaa.....
ALLAHA EMANET OLUNUZ

kardeşim saygılar..Allah razı olsun benı öven konuşmanızdan dolayı.dilersenız hemen yapıp sizede bi kaç tabak yollayayım:):)

ysmnkaos

Kayıtlı Kullanıcı
kusura bakmayın... sadece şakaydı...:evet
ama eğer önce biberleri soteleyip, sonrada domatesleri ilave eder 5 dk sonrada yumurtayı kırarsanız yazdıklarıma gerek kalmaz... yemeğinizi güvenle yiyebilirsiiz...:H
ALLAHA EMANET OLUNUZ
menemen0by.gif

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
Estagfurullah ne kusuru,bende şaka amaçlı söyledim.ama sziin yaptıgınız oldukça lezzetli,en azından öyle görünüyor...gecenın saat 1 i ve bendeki iştaha bakarmısınız:)bu arada o bahsettiğiniz sotelemek 5 dakika sonra bişiler yapmak vs...hiç aklıma dahi gelmiyordu askerde iken:)soğan sararmışsa hepsi olmuştur:):)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt