Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

organ bağışı günahmı?**** (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gecem

Kayıtlı Kullanıcı
özür diliyorum çünkü burada soru sorulmayacagını biliyorum ama sorular bölümüne bir türlü mesajım iletilmedi ve bu sorunun cevabı benim için önemli ve acele etmem de gerek.

SİZLERE SORDUM ÇÜNKÜ ŞUANA KADAR ALDIĞIM VE EDİNDİGİM BİLGİLER BİRBİRLERİNİ TUTMADIĞI İÇİN ÇELİŞKİDE KALDIM.

BEN 14 YILIDIR BÖBREK RAHATSIZLIĞI YAŞIYORUM.HER İKİ BÖBREĞİMDEDE SORUN VARTDI TEDAVİYLE BİR BÖBREĞİM ŞUAN İŞLER DURUMDA.EN UFAK BİR TEDAVİ ASKAKLIĞINDA HAYATIMIN GERI KALAN KISIMIN MAKİNEYE BAĞLI OLARAK GEÇİRMEM SÖZ KONUSU..TÜRKİYEDEKİ VE DÜNYADİKİ DİĞER İNSANLAR GİBİ BÖBREK BEKLEYENLERDEN BİRİ OLMAMDA.
BEN HASTALIĞIMINDA ETKİSİDE OLSA GEREK ORĞANLARIMI BAĞIŞLAMAK İSTİYORUM.2 GÜN İÇİNDEDE BAŞVURUMU YAPMIŞ OLMAK İSTIYORUM.

BU NEDENDEN CEVAP BEKLİYORUM SİZLERDEN..
BURAYA BU SORUYU YÖNETTİM İÇİN ÖZÜRDE DİLİYORUM AMA SİTEDE YAVAŞLAMADAN BELKİ DE MESAJIM İLETİLMEDİ...
ŞİMDİDEN ALLLAH RAZI OLSUNN

gecem

Kayıtlı Kullanıcı
RE: organ bağışı günahmı?****

B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: organ bağışı günahmı?****

SİZLERE SORDUM ÇÜNKÜ ŞUANA KADAR ALDIĞIM VE EDİNDİGİM BİLGİLER BİRBİRLERİNİ TUTMADIĞI İÇİN ÇELİŞKİDE KALDIM.
demişsiniz

nitekimde burdada böyle olur önemli bir konu olduğu için yoruma açık olmamakla beraber herkes bu konu hakkında fetva vermeye sahip değildir Allah acil şifalar versin Lütfen ilgili mercilere başvurun

Konu kilitlenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt