Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Online Arapça eğitimi (1 Kullanıcı)

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum,

Yusuf kardeşim paylaşımın için teşekkür ederim , yaklaşık 2 yıl oldu arapça okuyorum hocamdan ALLAH TEALA razı olsun hiçbir ücretde almıyor,ancak müzakere yapacak öğrenci yok o sebepten bir site arıyordum hem bilgileri tazeleme hemde daha yeni şeyler öğrenme hususunda,senin konunu görünce heyecanlandım hemen baktım siteye ,arapçaya yeni başlayacaklar için ideal olabilir ancak belli bir seviyeye ulaşanlar için tatmin edici değil eğer yüksek düzeyde arapça eğitimini yine böyle medrese usülü veren bir site biliyor isen bu kardeşini haberdar et,bizi sevindirirsin...

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
yusuf kardeşim allah razı olsun arapca ögrenıyorum bu derslerinde bana yardımcı olacagına inanıyorum yanlız medrese usulu diyor bilmiyorum nasıl olacak ben sadece lisan ögrenıyorum..

_YUSUF_

Yönetici
Esselamu aleykum,

Yusuf kardeşim paylaşımın için teşekkür ederim , yaklaşık 2 yıl oldu arapça okuyorum hocamdan ALLAH TEALA razı olsun hiçbir ücretde almıyor,ancak müzakere yapacak öğrenci yok o sebepten bir site arıyordum hem bilgileri tazeleme hemde daha yeni şeyler öğrenme hususunda,senin konunu görünce heyecanlandım hemen baktım siteye ,arapçaya yeni başlayacaklar için ideal olabilir ancak belli bir seviyeye ulaşanlar için tatmin edici değil eğer yüksek düzeyde arapça eğitimini yine böyle medrese usülü veren bir site biliyor isen bu kardeşini haberdar et,bizi sevindirirsin...

Ve Aleyküm Selam Değerli kardeşim
İnşaAllah haberimiz olursa sizlere bilgi aktarırız.
Ama size tavsiyem aynı linkte Fıkıh, Hadis dersleri var.Onlara katılabilirsiniz ders arapça olacaktır.
Bu arada nasip olursa ben katılacağım dersler hayırlısı ile
Canlı Dersler

Selam ve dua ile

_YUSUF_

Yönetici
yusuf kardeşim allah razı olsun arapca ögrenıyorum bu derslerinde bana yardımcı olacagına inanıyorum yanlız medrese usulu diyor bilmiyorum nasıl olacak ben sadece lisan ögrenıyorum..

Cümlemizde kardeşim
Aşağıdaki linkteki mesajımı incelerseniz.Size yardımcı olacak linkler mevcuttur.
Selam ve dua ile

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam Değerli kardeşim
İnşaAllah haberimiz olursa sizlere bilgi aktarırız.
Ama size tavsiyem aynı linkte Fıkıh, Hadis dersleri var.Onlara katılabilirsiniz ders arapça olacaktır.
Bu arada nasip olursa ben katılacağım dersler hayırlısı ile
Canlı Dersler

Selam ve dua ile

Her işte bir hayır vardır indireyim bakayım bağlantı programlarını eğer dersler çok geriden gelmiyorsa devam ederim,teşekkürler kardeşim...

Not:Sevda hafız kardeşe yazmak istediğin link'i sanırım yanlışlıkla bana yazdığın cevaba iliştirmişsin...

_YUSUF_

Yönetici
Saol kardeşim uyarınız için;
Size yazdığım link doğru, Sevda Hafız kardeşimize yazacağım linki eklemeyi unutmuşum şimdi ekliyorum.

Dersler daha başlamadı.Başlayacağı tarih bilgisi mevcut linkte.Ayrıca geniş bilgi için adreste yazılı kardeşimizle irtibata geçin.Detaylı bilgiyi alın ondan sonra katılmak isterseniz katılın

Sevda hafız kardeşim size yardımcı olacak link
Buyrun
http://forum.islamiyet.gen.tr/islami-programlar/90771-arapca-egitim-seti.html

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı

allah izin verirse derslerin hepsine katılmayı düşünüyorum medrese usulu arapca alt yapım olmasada izleyici olarak katılacam yusuf kardeşim cok mutlu oldum allah sizden razı olsun...

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
çok faydalı bir konu teşşekkür ederiz özellikle bizim gibi arapça dersleri olanlar için iyi bir pratik yapma vesilesi olur

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt