Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Önemli ve Kesin Okuyun (1 Kullanıcı)

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Çin ve Kanlı Tarihini yakından mı tanımak istiyorsunuz? Bu altta yazanları okursanız sanırım siyonist ve kominist Çin lilerin neler yaptığını müslüman ve din kardeşlerimiz üzerinde ne gibi vahşetler uyguladığını anlarsınız. Ben bunu Allah rızası için paylaşıyorum sizde Allah rızası içi MADE IN CHINA Yada MADE IN P.R.C yazılı gördüğünüz ürünleri almayın. Allah hepinizden razı olsu.

Doğu Türkmenistanda Müslümanlara Yapılan İşkenceler

Dogu Turkmenistan’da muslumanlara yapilan iskenceler:
1. Mazlumun başına madeni bir başlık geçirilerek buna elektrik verilir. Böylece cereyanın etkisiyle gözler dışarı fırlar.
2. Baş ve ayaklar iki ayrı makineye bağlanır ve aksi istikamette hareket ettirilir.
3. Eller bağlı olduğu halde sırta ağır kayalar(taşlar) konur.
4. Ellerden tavana asılarak saatlerce, hatta günlerce bu halde tutulur.
5. Çivi sopalarla dövülür.
6. Vücut kızarıncaya kadar kamçılanır ve kızaran yerler bıçakla kesilir.
7. Vücudun herhangi bir yerinde bir delik açılır. Delikten düğümlü ip geçirilir. Yara kabuk bağlayıncaya kadar bekletilir. Daha sonra yaranın içindeki düğümlü ip testere gibi ileri geri hareket ettirilir.
8. El ve ayak parmakları telle veya iplikle birbirlerine yapışık şekilde dikilir.
9. Mümkün olduğu kadar ayakta kalmasını sağlamak için kulaklardan duvara çivilenir.
10. Bir cesedin yanına bağlayarak bir gün bekletilir.
11. Kışın buz bloklar üstüne yatırılır.
12. Kışın içi su dolu fıçılarda günlerce bekletilir.
13. Günlerce ayakta ve susuz bırakılır.
14. Kızgın kömür parçalarının üzerinde yürütülür.
15. Kadın ve erkek ayırt etmeden çıplak halde buzlu tahta dolaplarda hapsedilir.
16. Kadın yada erkek çıplak halde çuvallara sokulur ve bu çuvallar ağaçlara asılır.
17. Kızgın demirlerle vücudun çeşitli yerleri dağlanır.
18. Dağlanmış vücut üzerine kızgın yağ dökülür.
19. Tel kamçılarla kırbaçlanır.
20. Demir kızaklar üzerine oturtulur.
21. Tırnakların arasına çivi çakılır.
22. Sivri uçlu demir taraklarla vücut taranır.
23. Vücudun çeşitli yerlerine demir ve çiviler çakılır.
24. Başın ve vücudun derileri yüzülür.
25. Ağız ve buruna kostik veya diğer asitler dökülür.
26. Buruna kırmızı biber çektirilir.
27. Hayvan yerine yüklü arabalara koşulur.
28. Meydanlarda müslüman ailelerin genç kız ve kadınlarına sarkıntılık edilir.
29. Cinsiyet uzuvlarına domuz kılı sokulur.
30. Serçe kızgın demir çubuk sokulur.
31. Kadınları çırılçıplak soyup memelerine vurarak acı verilir.
32. Avrat mahallerine elektrik verilir.
33. Hamile kadınların karnına çıkıp tepilinir.
34. Mazlum, hayvan gibi kafeslere konularak cadde ve sokaklarda teşhir edilir.
35. Ellerinden yüksek yere asarak parmaklara ve el bileklerine demir çubuklar ve kazma sopalarla vurularak parmak ve bilekler kırılır.
36. Diz kapaklarına kazma sapı ile vurarak, diz kapakları kırılır.
37. Mao’nun heykeli veya resmi önünde her sabah işe gitmeden önce diz çökmek suretiyle heykelden=resimden iş izni aldırılır.
38. Mahkumu yerde yüzü koyun yatırarak, parmaklarına basılır.
39. Mahkumun tüm dişleri kırılıncaya kadar bir boksör tarafından dövülür.
40. Mahkumlara ahlakdışı ve yüzkızartıcı adlarla hitap edilir.
41. Kışın mahkumları kar üstüne oturtarak üzerlerine hortumla su sıkılır

iskence326.jpg

Dünyanın heryerinde Müslümanlara karşı bi savaş yürütülmektedir kafirler yani bu kafirlerein kafasını kesen mücahidlere insan değil diyenlerimiz var sizce insanlık 13 yaşındaki bi kıza tecavüs edip, sonra onu tankın arkasına bağlayıp, sürükleyerek öldürüp ve onun organlarını kendi köpeklerine atıp, daha sonrada resim çekip facebooka koymak mı? Ben derimki Allah herşeyi görür ve bilir kafirler bizim kardeşlerimize bunları yapıyorlar ve resiminide koyucagım şunu unutmayın biz gidip cihad edemiyoruz ancak dualarımız çok ama çok etkili olucaktır lütfen dua edelim ve kafirlerin sonu bu dunyada da olsa dahi kötü ve acı bi sonla son bulsun.

bpstb7cd2rb.jpg

Peki Bunun için napmalıyız?
Siz amerikan film leri izliyormusun? Ben izlemiyorum Çünki Allah a söz verdim.
Ufakta olsa bi tavla atayım okay oynayım diyormusunuz? Ben oynamıyorum çünki Allah a söz verdim( Oyun insanı gaflete sürükler oyunun ufagıda buyugude kötüdür. Müslüman kardeşlerimize zulum edilirken ben oyun oynayamam)
Siz amerikan ürünleri tüketiyormusunuz? Ben tüketmiyorum
Ve bunun gibi en ufak detayları bile göz ardı etmemeliyiz şüphesizki Allah herşeyi gören ve bilendir o yüzden batılılaşmıyalım islama uygun yaşıyalım ve kafirlere buğuz edelim onların içine allah hidayet versin zulumde bulunan kafirleri El Kahhar ismi ile kahretsin felakete sürüklesin.

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
yav nasıl bir insanlık bu ...

bu nasıl yapılır akıl alır değil ... lanet okumayı hiç sevmem ama allah hepsini bu dünyadada ahirettede kahru perişan etsin ...

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
yav nasıl bir insanlık bu ...

bu nasıl yapılır akıl alır değil ... lanet okumayı hiç sevmem ama allah hepsini bu dünyadada ahirettede kahru perişan etsin ...

Arkadaşlar anlatmaya çalıştığımda bu anlatılamıyacak vahşetlikler yapıyorlar. Ve günümüz Türkiyesindeki çoğu insanda televizyon izliyor ve batılılıaştırılıyor ve bu tür şeyleri görmezlikten geliyorlar durum içler acısı bi durum allah bu yolda vefat eden müslüman kardeşlerimize cennet nasip eylesin.

muratergul

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım dayanılır gibi değil. Orada vefat eden tüm kardeşlerimizin mekanı cennet olur inşallah...

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
okurken bile içim gitti, gözlerim doldu
nasıl yaparlar bunları ya
nasıl vicdansızlıktır bu
Rabbim herşeyi görendir
hiçbir kötülük karşılıksız kalmaz
hepsini allah a havale ediyoruz

zeki kardeşim paylaşım için allah razı olsun
(herkesin okuması gerek)

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
okurken bile içim gitti, gözlerim doldu
nasıl yaparlar bunları ya
nasıl vicdansızlıktır bu
Rabbim herşeyi görendir
hiçbir kötülük karşılıksız kalmaz
hepsini allah a havale ediyoruz

zeki kardeşim paylaşım için allah razı olsun
(herkesin okuması gerek)

aLLAH RAZI OLSUN

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Namaz Gönüllüleri Platformu, İsrail terörüne karşı tüm camilerde "Kunut duası" okumaya çağırdı

Namaz Gönüllüleri Platformu, İsrail terörüne karşı tüm camilerde "Kunut duası" okumaya çağırdı. Yapılan açıklamada, Peygamberimiz’in (asm), Müslümanların katliam ve sıkıntıya uğradığında uyguladığı Kunut Sünneti’ni yeniden hatırlatmak istendiği vurgulandı.

Açıklama şöyle:

Terörist İsrail ordusunun Gazze’deki mümin kardeşlerimize karşı başlattığı katliam, tarihte eşine az rastlanan bir hunharlıkla devam etmektedir. Dünyanın maalesef sessiz, tepkisiz ve seyirci kaldığı bu vahşi katliam karşısında İslam ümmeti olarak sesimizi daha çok yükseltmeli ve kardeşlerimize dualarımızı, düşmanlarımıza da beddualarımızı çoğaltmalıyız.

Tüm Müslümanların yüreklerini dağlayan bu olay karşısında, bir yandan tepkilerimizi çeşitli biçimlerde ortaya koyup maddi yardım kampanyaları düzenlerken, bir yandan da dualarımızı ve beddualarımızı süreklileştirmeli ve daha derinden yapmalıyız.

Bu çerçevede biz, “Namaz Gönüllüleri” olarak, Peygamberimiz’in (asm), Müslümanlar katliam ve sıkıntıya uğradığında uyguladığı Kunut Sünneti’ni yeniden hatırlatmak istiyoruz.

Bilindiği gibi; Peygamberimiz (asm) çeşitli zamanlarda Müslümanlara yönelik saldırı, katilam ve tutuklamalar olduğunda sabah namazında (bir rivayete göre bütün namazlarında) ellerini açarak düşmanlara beddua etmiş, Müslümanların sıhhat ve selameti için de dua etmiştir. Yetmiş Kur’an öğretmeninin şehid edildiği Bir’i Maûne Faciasında, bu katliamı yapan Benî Suleym, Rial, Zekvan, Usayye kabileleri aleyhine bir ay boyunca sabah namazında beddua okumuş, arkasında bulunan sahabiler de “âmîn” demiştir. Peygamberimizin başka zamanlarda da kunut okuduğuna dair rivayetler vardır.

Şimdi, Gazze’de her gün yaklaşık yetmiş müslümanın katledildiği bir ortamda, biz, tüm halkımızı ve İslam alemini, bu katliam sona erinceye kadar sabah namazlarında camilere giderek hocalarımızın okuyacağı kunut dualarına amin demeye çağırıyoruz. Hocalarımızı da bu konuda halkımıza öncülük etmeye davet ediyoruz.

Bu vesileyle, tüm Müslümanları İsrail terör şebekesine karşı birlik olmaya çağırıyoruz.

وَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ ۚ وَكَفَىٰ بِاللَّهِ وَكِيلًا
Alıntı.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt