Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Önemli...DİKKAT (1 Kullanıcı)

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Aziz ve muhterem kardeşlerim..Diyeceksiniz ki neye dikkat önemli olan ne ?Sizlere sadece nacizane bir fikrimi soylemek istiyorum buradan..Bir süredir izliyorum herkez birşeyler paylaşiyor.Akşamdan paylaşılan sabaha kalmıyor.Sabahtan paylaşılan akşama kalmıyor.Anlatmaya çalıştıgım şey açılan konuları okuyoruz ama anlıyormuyuz ? Tatbik edebiliyormuyuz ?Hayatımıza amellerimize yansıtabiliyormuyuz ? Ya açılıpta çoğu insanın okumadığı konular..? Burada bir önerim var ki fikrim budur.Gelin el ele verelimde unuttuğumuz konuları tekrarlayalım..Gözümüzden kaçanları tekrar okumaya gayret edelim..Öğrendiklerimizi yaşayalım..Yaşadıklarımızı ama dil ile ama amellerimizle çevremizdeki kardeşlerimize yansıtalım..Bilgi paylaştıkça güzeldir.Kendisi için isteyipte müslüman kardeşi için istemeyen gerçekten iman etmiş olmaz.Bildiklerimden ve bilmediklerimden Rabb'ime sığınırım.Hakkınızı helal ediniz.Duayla kalın.

suspection

Kayıtlı Kullanıcı
Çok haklısın... Benim dikkatimi çeken bir nokta da şu, bir kaç haftadır buradayım, çok değerli konular paylaşılıyor, değerli yorumlar var... Ama konuları sayfaları uzatan teşekkür ve Allah razı olsun bölümleri sayfaların açılmasını ve okuma sırasında konunun bütünlüğünü sanki biraz dağıtıyor. Söylenmesin yazılmasın demiyorum. Şöyle bir önerim olacak, üye olduğum bazı forumlarda mesajımızın yanında üyelik bilgilerimizin yer aldığı bölümün alt kısmında Teşekkür bölümü vardır. Bizde üyenin online olup olmadığını gösteren, mesaj değerlendirmesi yapılan terazi ve şikayet ifade eden dikkat sembolü olan kısımda. oraya tıklayarak mesajını ve yorumunu beğendiğimiz kişilere teşekkür ediyoruz. teşekkür sayacına işleniyor. ve hatta ne için teşekkür ettiğinizi yazabiliyorsunuz. teşekkür butonuna tıklayınca da kişinin hangi mesajdan ve kimden teşekkür aldığını görebiliyorsunuz. hem sizler hem üyenin kendisi. bu sayaç aynı zamanda forum rütbelerinde de kullanılabiliyor. en önemli avantajı da sayfadaki mesaj içeriklerini ve sayfa sayısını düzenli ve okunabilir kılması. Biz de teşekkür yerine aynı şekilde bir "Allah Razı olsun" butonu ekleyebiliriz belki. Site yönetimim ve forum arkadaşlarım umarım bu önerimi olumsuz bulmazlar. Ama konuların takibi açısından bizlere çok zaman kazandıracağından emin olabilirsiniz :)
Saygılar

_musi_

Kayıtlı Kullanıcı
Evet suspection kardeşim aynen katılıyorum ,
"Allah razı olsun" şeklindeki kısa mesajlar sayfa kalabalığı yapıyor ,
bunun yerine button olması çok daha mantıklı
böylece teşekkür etmek isteyen hem kolay bir şekilde teşekkür eder hemde sayfa kalabalığı olmaz
:)

nakşibendi

Kayıtlı Kullanıcı
Evet suspection kardeşim aynen katılıyorum ,
"Allah razı olsun" şeklindeki kısa mesajlar sayfa kalabalığı yapıyor ,
bunun yerine button olması çok daha mantıklı
böylece teşekkür etmek isteyen hem kolay bir şekilde teşekkür eder hemde sayfa kalabalığı olmaz
:)

Yönetimdeki arkadaşlar bu konuda sanırım çalışma yapıyorlar.Ama elbetteki öncelik form da ki bilindiği gibi formun yeni hali kısa bir zamanda oldu.Ve sanırım hala onun üzerindeki eksiklikleri gidermeye çalışıyorlar.Sanırım zaman la isteklerimiz yerine gelir.Duayla kalınız.

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardesım haklısınız bazen bıle yetşmeyo ama güzel buldugum şeyleri paylasıyorum neyse hayırlısıyla neyse o olur inşallah selametle

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardesım haklısınız bazen bıle yetşmeyo ama güzel buldugum şeyleri paylasıyorum neyse hayırlısıyla neyse o olur inşallah selametle bende aynen katılıyorum..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt