Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ömer Döngeloğlu (1 Kullanıcı)

sametkilic

Kayıtlı Kullanıcı
ÖMER DÖNGELOĞLU hocanın web adresi var mı?

pıarsivri

Kayıtlı Kullanıcı
Benim oğlum

Benim oğlum

Selamün aleyküm ben benim oğlumdan bahsedeceğim daha doğduona imam dedim 8aylikti büyükbir rahatsizlik geçirdi doktorlar ölürdediler okunmuş sularla ve dualarla hizli bir şekildeiyileşince doktorlar imkansiz dediler ama allh nelere kadirdeğil ben iyileşice oğlumu allah cc,ye medinede imam olmasi için onu adadim şimdionu mdine imamamim diye seviyorum lakin geçirdiği rahatsizliğlindan dolayi sara hastasi oldu biryildir havale geçirmiyor ama ilaca tepkivermeye başladi doktorlar heran geçirebileceğini söylüyor havale geçirirken binlerce beyin hücresi ölürmüş ben havale geçirsin istemiyorum çükü her ölen beyin hücresine binlerce isim veharf siğdirir bu hastaliğa bir nuska yapilirmiş ben burda ömerdöngel oğlu hocamiza sesleniyorum benim ve allahin medine immamina yardim edin allah şahidimdirki habil ra. Hz.ibrahimin,in adaklari kadar temizdir yusuf yuşam.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt