Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ölümü neden çok hatırlamak gerekli. (1 Kullanıcı)

guzelbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleyküm.Günlük hayatımızın nekadarında ölümü hatırlıyoruz.Ve kendimizi hesapgünü gelmeden hesaba çekiyormuyuz.

suat aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Güzel Kardeşim
Hz ömer Hazretlerinin Yaşantisindan Birkesit Vardir Hergün Hatirlatsin Diye Birkişiye Para Verir Hergün Ey ömer ölüm Var Der Ve Parasini Alir Gider Yine Günün Birinde Ey ömer ölüm Var Der Hz ömer Ise Bundan Sonra Gelme Der Nedenini Sorulunca ''bu Gün Aynaya Baktim Tek Bir Ak Gördüm Sacimda Bana ölümü Hatirlatmaya Kafi Bundan Sonra Gelmene Gerek Yok Der '' Yani Bundan Alinmasi Gereken Bence Ders Bizde ölümü Hatirlatsin Diye Birilerine Para Verip ölümü Hatirlatmasini Istemek Ten Ziyade ölümü Hatirlatacak Unuturmayacak Vesileler Aramak Gerekir . ölümü Hatirlamak Demek Bence Sevgili Kardeşim Allahi Hatirlamaktir Müslümanin Vuslatidir Inşallah Yüce Allahim ölümü Bize Sevdirecek Hayirlar Işlemeyi Nasip Eder Allah Yarve Yardimciniz Olsun Amin

suat aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşim
ölümü çok Hatirlamak Demek Günahlardan Kacinmak Için Bir Vesiledir Inşallah Mevlam Bizleri Günahlarimizdan Mevlasina Siğinanlardan Eylesin Amin

akinkaradag

Kayıtlı Kullanıcı
KALP KATI İSE GÖZLERİNDEN YAŞ AKMAZ;ALLAH İÇİN AĞLAYIP ,ÜZÜLMEZ.
-KALBİN KATILIĞI İSE GÜNAHLARI ÇOK İŞLEMEKTENDİR.
-ÇOK GÜNAHLARIN İŞLENMESİ İSE ÖLÜMÜ UNUTMAKTANDIR.

-ÖLÜMÜ UNUTMAK İSE UZUN EMELLERİMİZİN OLMASINDANDIR.
-UZUN EMLLERİMİZİN OLMASI İSE DÜNYAYI ÇOK SEVMEMİZDENDİR.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt