Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ölümle Başlayan Yolculuk (1 Kullanıcı)

sert

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm değerli kardeşlerim.
Ölüm anı,kabre defnediliş,kabir sorgusu,kabir azabı vb. daha pek çok konuda merak edip de öğrenmek isteyeceğiniz bilgilerin yer aldığı müthiş bir kitap.Yazarı,Seyyid M. Hasan NECEFİ.Bu değerli kitabı indirebilmeniz için aşağıya bir link adresi veriyorum.
Not: Kitap, pdf formatındadır yani bilgisayarınızda adobe reader yüklü olmalıdır.Ayrıca kitabın başında bir web sitesinin tanıtımı yer almaktadır.Ben de bu kitabı internette gezinirken buldum.Sözkonusu siteyle hiçbir ilgim yoktur.

http://www.keepmyfile.com/download/b4048f1282516

İndirme İşlemi İle İlgili: Sİtemiz doğrudan link ekleme durumunda hata veriyor o yüzden bu linki vermek zorundayım.Yukarıdaki adresi kopyalayın.Boş bir internet explorer sayfası açın.Adres çubuğuna yapıştırın ve enter yapın.Açılan sayfadan"Download File" yazısına tıklayın.

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Ölümle Başlayan Yolculuk

Allah razı olsun kardeşim gerçekten çok değişik ve güzel bilgiler paylaşıyorsun. Allaha emanet ol devam inşallah.

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Cümlemizden Rabbim razı olsun inşallah.

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Herkesin bu kitabı indirip okumasını tavsiye ederim,çooookk bilgilendirici ve etkileyici ve sürükleyici

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt