Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ölüm Tefekkürü Yapın (1 Kullanıcı)

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaslar Bugun Kim Ölüm tefekkürü yaptı. Bi anda gelen Azrail a.s dan mezara defnedilinceye kadarki o tefekkürü kim ypatı. Arkadaslar ben bunu hergun yapıyorum ve ölümü düşünüyorum ve o kadar korkuyorumki Rabbimden sizde yapın inşallah hidayete erersiniz Kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun.

PeNYe.Zz

Kayıtlı Kullanıcı
saol kardeşim Allah razı olsun..evet ölümü sıkça hatırlayınız diye buyurmuştur sevgili peygamberimiz.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
ölüm tefekkürü ne demek kardeşim.sadece ölümü sıkca anmak mı?selametle kalın.

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Ölümü sıkca anmak bak söyleki kardesim gözlerini kapatıyorsun 25 estafirullah cekerek ilk azrail a.s geldiği andan itibaren baslıosun ama detaylıca böle annen baban uyandırmaya calısıolar seni ölüm anında verdigin kelimei sahadet o seytanın seni su bardagı ile kandırması bunlar her detayına kadar yaklasık 15 dk filan suruyor ama inan bunu hergun yap o kadar korkuyorsunki Rabbimiz den sonra o korku ümite ve sevgiye cokca cogalıyor insanının ve nefisin kactıgı ölüm bunu mutlaka yapın iciniz daralsa bile yapın bakın Allah ile kul arasındaki ihlası melekler yani sagımızdaki solumuzdaki mlekeler bile yazamıyormus seytan dahi anlamıyormus hersey ihlas arkadaslar Allah c.c hepimize rahmet etsin bizi cennetinde kavustursun inşallah.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim.verdiğin bilgilerden dolayı,
rabbıma emanet olun.selametle kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt