Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Öldüm, dirilmeye çalışan bir kulum... (1 Kullanıcı)

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum,
Foruma yeni üye oldum. Çok şükür yararlı bir forum olacağına inanıyorum. İnşallah değerli fikirlerinizi şu kul ile de paylaşırsınız.

Selam ve dua ile...

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah arkadaşım hoşgeldin faydalı olabileğine bende inanaıorum tekrar hoşgeldin allaha emanet ol..

tahir0969

Kayıtlı Kullanıcı
s.a allaha yakınlaşmanın iki yolu vardır bir kurbiyyeti ilahiye iki akrebiyeti ilahiyenin inkişafı ile olur birinci yol kulun kesbiyle gayretiyle yakınlaşması ikincisi ise ihsanı ilahidir bir anda olur yukarda okuduklarım birinci yol kurbiyyet yoludur ki buzamanda öyle bir yiğit varmıdır bilmiyorum ikinci yol olan akrebiyeti ilahiye ise ENE nin mahiyetinin anlaşılması ile esma i ilahiyenin ve kainatın sırlarının açılması ile olur buda ancak hiçliğini bilmekle olur hiçlik yoludur hasılı kelam lutfu ilahidir vesselam rabbim nasibetsin amin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt