Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Olagan ustu bir ekran koruyucu baliklara dokunabiliyorsunuz (2 Kullanıcı)

sas53

Yasaklı Kullanıcı
Olagan ustu bir ekran koruyucu baliklara dokunabiliyorsunuz

Herkesin bildigi gibi bircok akvaryum ekran koruyucuları vardır.Ama bunun digerlerinden farki cok gercekci bir goruntusu ve balıklara dokunabilinmesi evet yanlis okumadınız balıklara dokunabiliyorsunuz ve onlarda kaciyorlar.
4 cesit akvaryum secenegi
cesitli baliklar

3d_sea_aquarium_2.jpg

RapidShare: 1-Click Webhosting

..

rebida

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim hakkını helal et ama indirmeyi başaramadım bunu nasıl indireceğiz.

sas53

Yasaklı Kullanıcı
1

1

şifre: lanset

balılara dokunabilmek icin mouse ile ekran sag tiklayin ve orada cikan el isaretlerinden bir tanesini tiklayin ve eli kullanmaya baslayin gercekten cok eylenceli eli baligin üstüne getirin ardından tiklayin balik hemen kacmaya baslayacaktir

burdan indir.....

..

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum

Vrediginiz linkte eksiklik var kardes

rebida

Kayıtlı Kullanıcı
sağol arkadaşım

sağol arkadaşım

Allah razı olsun senden indirdim çok süper:B hayırlısıyla arka plan olarak ayarlamayı başarabilsem..:)

beyazz

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel ekran koruyucu TEŞEKKÜRLER.

bymen07

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun senden indirdim çok süper:B hayırlısıyla arka plan olarak ayarlamayı başarabilsem..:)

kardes programı yukledikten sonra ekran koruyucuyu kullanabilmek icin masaustundeyken farenin sag tusuna basıp ozellikleri secmen lazım karsına cıkan ekranin ustunde ekran koruyucuları tıkla bilgisayar resminin hemen altındaki kutucuktan yukledigin ekran koruyucuyu secip uygula dedikten sonra islem tamamdır.not: ekran koruyucunun zamanını ,ekrandaki balikların hızını ,akvaryumun ısıgını falan ayarlayabilirsin.biraz ingilizcesi olanlar ekran koruyucu ayarlarından bilgisayardaki istedigi sarkıyıda caldırabilir aktif oldugunda ekranda baliklar yuzerken bitaraftanda sectigin musik caliyo.isteyene ayrıntılı yardım edebilirim

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl indirebilirim açıklarmısınız allah razı olsun selametle

dindarkız

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim denedim denedim ama indiremedim o siteye girdikten sonra ne yapacağımı anlamadım çünkü site ingilizce ayrıntılı bir şekilde anlatırsan sevinirim hayırlı günler:]

unutulankul

Kayıtlı Kullanıcı
slm allah razı olsun koyduğunuz için ama kullanamadım şifre istiyor indirdikten sonra bi yardımcı olursanız sevinirim

unutulankul

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşım indirdim programı çalıştıracam ama şifre var şifre neyse bi sana zahmet msn adresime gönderirmisin
unutulankul@hotmail.com
hakkını helal et

zeyfatma

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm

selamünaleyküm

Bu ekran koruyucunun bilgisayara zararı olmaz dimi ?

rebida

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşımız daha önce şifreyi vermişti ama ben onun adına yardımcı olayım.şifre:"lanset"

feyzam68km

Kayıtlı Kullanıcı
slm aleyküm

slm aleyküm

bende yapamadım bir daha anlatırmısın olmadı ya sag tıklayınca da el falan çıkmıyo birde o site yabancıya nerelere giricez anlatırsan sevinirim

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm

Benim anlamadığım ise bu kardeşimiz niye yasaklı forumlarına baktımda hep pc ile alakalı kötü bişey görmedim gönül kırıcı veya hakaret içerikli bi lafıda yok kimseye karşı saygısız değil inatla forum açıp kavga çıkartan biride değil alla alla üzüldüm

Selametle

Enver Hasan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim çok güzel birşey selametle kalın...

seastar

Kayıtlı Kullanıcı
çok güselmiş teşekkürler

ben anlatıyım nasıl indiriceğiniz..

Aşağıdaki link'e tıklayın

açılan sayfadan Altta "free" yazan yere tıklayın

orda şu yazıyı görüceksiniz "Download ticket reserved. In 0.4 minutes your download will be ready."
burdaki 0.4 yazan yer tam 0 olunca sayfa değişicek biraz aşağıya inip

"No premium user. Please enter" yazan yerde gizli şifre(hire) var onu kutuya yazıp
"Download via level" tıklıyorsunuz. ve yüklemek istediğiniz yeri ayarlayıp yükleme yapıyor winzipli bir olduğu için indirdiğiniz yerden dosyayı bulup açmak için tıklıyorsunuz açıldığın dosyayı çalıştırıyorsunuz ve şifre istiyor "lanset" yazıp yükleme yapıyorsunuz veişlem bitti ekran koruyucu yüklendi.

masa üstünde sağ tıklayıp özelliklere giriyorsunuz ordan ekran koruyucusuna geliyorsunuz
ekran koruyucu seçeneklerinde "3D Dea Aquarium" seçip uygula tamam diyorsunuz.

Ekran koruyucunuz tamam Güle güle kullanın..

ekran koruyucu çalıştığında sağ tıkladığınız zaman el işaretleri çıkıyor biri tutmak için diğeride yem veriyor galiba :) çok güsel yani ...

bir kusurum yoktur inşallah Allah'a emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt