Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

OKUYUUUNNN.... (1 Kullanıcı)

BRC

Kayıtlı Kullanıcı
Iki sevgili varmis Hani insanin icini kipir kipir ettiren umut dolu bir sevgiymis onlarinki. Evlenmeyi dusunuyorlarmis. Derken bir gun delikanlinin yurt disiina gitme mecburiyeti dogmus.Kiz gozyaslari icinde kalmis.Onsuz nasil yasayacagini bilemiyormus. zaman delikanli cebinden bir yuzuk cikartmis ve demis ki 'Ben iki yil sonra donecegim. Eger dondugum gune kadar parmagindan bu yuzugu hic cikartmazsan beni gercekten sevdigini anlayacagim ve hemen evlenecegiz.' Genc kiz caresiz kabul etmis. Cocuk gitmis.
Kiz yuzugu hic ama hic cikartmamis. Taa ki... Taa ki sevgilisini
karsilamaya gittigi gune kadar. O gun rihtimda durmus kendisine
nisanlisini getiren geminin kiyiya yanasmasini izliyormus heyecanla. Birden guvertede delikanliyi gormus. Yuregi agzina gelmis. Sevinc icinde kendisini gostermeye calismis.
Elini cebinden cikartip sallayayim derken "sip" diye bir sesle irkilmis. Yuzuk parmagindan dusmus, denizin derinliklerinde
kaybolup gitmis! Ne yaptiysa, ne soylediyse delikanliyi ikna edememis. Cocuk kizi terk etmis. Zaman gecmis. Kiz bir gun hep nisanlisiyla birlikte gittikleri balikciya ugramis.Birde bakmis ki delikanli orada! Hemen yanina yaklasip olanlari anlatmaya
calismis. Delikanli ilk baslarda biraz soguk davrandiysa da sonunda yelkenleri suya indirmis. Uzun ayriligin getirdigi
ozlemle birbirlerine sarilmislar. Mutluluk yuzlerinde okunuyormus adeta. Bu olayin serefine hemen yemek siparis etmisler. Bir kac dakika sonra bir tabakta baliklari gelmis. Istahla catal bicaga davranmislar. Baligi kestiklerinde icinden ne cikmis dersiniz?
Yuzuk dediniz degil mi? Bilemediniz. Kılçık !!!

Siz cok fazla Turk filmi seyretmissiniz...!!!

:D:D:D:D:D

BRC

Kayıtlı Kullanıcı
RE: OKUYUUUNNN....

Siz de sağolun.. :)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

:):)OKUMAMIZ LAZIM ÖYLE BİR BAŞLIK ATMIŞSINIZ Kİ TEHDİT EDER GİBİ OKUYUNNNNN.

BRC

Kayıtlı Kullanıcı

Estağfrullah.. Ama şimdi okudunuz da pişman mı oldunuz.. :D

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

BRC yazdı:
Iki sevgili varmis Hani insanin icini kipir kipir ettiren umut dolu bir sevgiymis onlarinki. Evlenmeyi dusunuyorlarmis. Derken bir gun delikanlinin yurt disiina gitme mecburiyeti dogmus.Kiz gozyaslari icinde kalmis.Onsuz nasil yasayacagini bilemiyormus. zaman delikanli cebinden bir yuzuk cikartmis ve demis ki 'Ben iki yil sonra donecegim. Eger dondugum gune kadar parmagindan bu yuzugu hic cikartmazsan beni gercekten sevdigini anlayacagim ve hemen evlenecegiz.' Genc kiz caresiz kabul etmis. Cocuk gitmis.
Kiz yuzugu hic ama hic cikartmamis. Taa ki... Taa ki sevgilisini
karsilamaya gittigi gune kadar. O gun rihtimda durmus kendisine
nisanlisini getiren geminin kiyiya yanasmasini izliyormus heyecanla. Birden guvertede delikanliyi gormus. Yuregi agzina gelmis. Sevinc icinde kendisini gostermeye calismis.
Elini cebinden cikartip sallayayim derken "sip" diye bir sesle irkilmis. Yuzuk parmagindan dusmus, denizin derinliklerinde
kaybolup gitmis! Ne yaptiysa, ne soylediyse delikanliyi ikna edememis. Cocuk kizi terk etmis. Zaman gecmis. Kiz bir gun hep nisanlisiyla birlikte gittikleri balikciya ugramis.Birde bakmis ki delikanli orada! Hemen yanina yaklasip olanlari anlatmaya
calismis. Delikanli ilk baslarda biraz soguk davrandiysa da sonunda yelkenleri suya indirmis. Uzun ayriligin getirdigi
ozlemle birbirlerine sarilmislar. Mutluluk yuzlerinde okunuyormus adeta. Bu olayin serefine hemen yemek siparis etmisler. Bir kac dakika sonra bir tabakta baliklari gelmis. Istahla catal bicaga davranmislar. Baligi kestiklerinde icinden ne cikmis dersiniz?
Yuzuk dediniz degil mi? Bilemediniz. Kılçık !!!

Siz cok fazla Turk filmi seyretmissiniz...!!!

:D:D:D:D:D
SİZ VARYA NEDİYİM .BENDE NE HEYACANLA OKUYORUM ACABA SONUNDA NE OLUCAK DİYE.AMA BEN TÜRK FİLİMİ İZLEMEM.

edacagri

Kayıtlı Kullanıcı

Emek verip yazmışsınız ama bu çok bayat bir hikaye doğrusu sizden daha entellektül yazılar bekliyorum Allah'a emanet olun

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

BRC yazdı:
Estağfrullah.. Ama şimdi okudunuz da pişman mı oldunuz.. :D
ESTAGFURULLAN NE PİŞMAN OLMASI VALLA SÜPERDİ BEN ÇOK GÜLDÜM.ÖYLE BİR HEYACANLA OKUDUMKİ AHA DEDİM YÜZÜK BULUNDU MEGERSE KILÇIKMIŞ....:)

BRC

Kayıtlı Kullanıcı

edacagri yazdı:
Emek verip yazmışsınız ama bu çok bayat bir hikaye doğrusu sizden daha entellektül yazılar bekliyorum Allah'a emanet olun

Edacagrı kardeşim.. Fıkra, mizah bölümüne yazılan bir hikayeden ne gibi bir entellektüellik beklediğinizi anlamadım.. Adı üstünde "mizah" , burada amaç insanları bir nebze olsun tebessüm ettirmek..

Entellektüel yazılar diğer bölümde sanırım.. ;)

Siz de A.E.O

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

BRC yazdı:
edacagri yazdı:

Edacagrı kardeşim.. Fıkra, mizah bölümüne yazılan bir hikayeden ne gibi bir entellektüellik beklediğinizi anlamadım.. Adı üstünde "mizah" , burada amaç insanları bir nebze olsun tebessüm ettirmek..

Siz de A.E.O

VALLA BEN İLK DEFA OKUDUĞUM İÇİN BANA ÇOK TAZE GELDİ:p:) BAYADA GÜLDÜM YANİ ELİNE SAĞLIK KARDEŞİMB)B)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
BRC yazdı:
edacagri yazdı:

Siz de A.E.O

VALLA BEN İLK DEFA OKUDUĞUM İÇİN BANA ÇOK TAZE GELDİ:p:) BAYADA GÜLDÜM YANİ ELİNE SAĞLIK KARDEŞİMB)B)

:):)EVET BEN İLK DEFA OKUDUM.HAKLISIN ÇOK TAZE BALIKLARIN KILÇIKLARIN TADIDA MİS GİBİ ..

BRC

Kayıtlı Kullanıcı

FATMA_ERGUN yazdı:
desertrose yazdı:
BRC yazdı:
edacagri yazdı:

Siz de A.E.O

:):)EVET BEN İLK DEFA OKUDUM.HAKLISIN ÇOK TAZE BALIKLARIN KILÇIKLARIN TADIDA MİS GİBİ ..

:) B)B)

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

TURK FILIMLERINI IZLEYE IZLEYE TURK FILMI GIBI OLDUK ZATEN!:D:D:D

avdan

Kayıtlı Kullanıcı

ASIL KILÇIĞI BANA YUTTURDUNYA HELAL OLSUN SANA BRC KARDEŞ GÜLMEKTEN YANİ :D

kucuk kul

Kayıtlı Kullanıcı
valla bende yüzük sanmıştım valla çok komikti selametle kalın hoşçakalın teşekkür ederim

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
bende yüzük cıkcak diye bekliyorum:)emeğine ssağlık....

muberra

Kayıtlı Kullanıcı
Yaaa ama olmadı ki,yüzük çıksın isterdim ki sevenler kavuşsun değilmi?;)

Emine Emel

Kayıtlı Kullanıcı
gülümseten fıkranız için teşekkürler

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt