Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

OKUYUCU BULAMIYORUM (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Yazılarımı okuyacak kimse yomuuuuuuuuuuu:****:****:****:****

esedturkey07

Kayıtlı Kullanıcı
RE: OKUYUCU BULAMIYORUM

bende aynı durumdayım hafize ya önceden böyle değildi bu site astığım yazı 9 kez görntülenmiş düşünebiliyor musun???

hasann

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeşlerim elimden geldiği kadar herkese cvp veriyom amenna:)sıkmayın canınızı bende bi dua yazmıstım ama 0 cvp:) cvp öenmli değil okusalar yeter oda yok:)B)selametle

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Güzel kardeşim siz yazın inşallah okuruz.
Selam ve dua ile.

m_muaz

Kayıtlı Kullanıcı

valla herkes aynı dertten muzdarib .....:):):):)

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

COK FAZLA YAZAN OLUNCA BOYLE OLUYOR

halit_emer

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. Kardeşlerim;
Sıkmayın canınızı herkes gönlünden geldiği gibi yazsın.Elbet okunacaktır.Önemli olan birbirimize faydalı ve güzel şeyler sunmamız...Gerisi gelir İnşaallah.

slm ve dua ile

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.elbette okunur kardesim canını sıkma.selam ve dua ile.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

cevap gelmeyince okunduğunu nerden bileyim faydalı olmak istiyorum aslında konular güzel zannediyorum ama sonu hüsran oluyor her defasında yazmıycam diyorum ama dayanamıyorum bundan sonra yalnızca okuycam :****:****:****:****

esedturkey07

Kayıtlı Kullanıcı

sen bildiklerini buraya yaz hafize bugün okunmasa yarın okunur ümidiyle bekle ,tamamen pes etmek her şeyden vazgeçmekte olmaz.....B)B)B)B)B)B)B)B)B)

hasann

Kayıtlı Kullanıcı

hafize yazdı:
S.A BAK HAFİZE KARDEŞ BİDE OKUYUCU BULAMIYODUN:D:D BİR KONU YAZMADAN BİLE BULUYOSUN BAKSANA:DB)SELAMETLE

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun hepinizden ama inanınöyle hevesle yazıyorum okunmayınca üzülüyorum:DB):p

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Bunu ilk ben dile getirmiştim ama nedense bir de çok sitemkar sözler söylediğime dair eleştiriler aldım.Yahu tek amacım bilgi içeriği yüksek olan yazıları okuduğumda hemen bunları kardeşleriminde okuyup öğrenmesini istemek.Ama nerde...

Yine de yılmayacağım bu tür yazılar elime geçtikçe yollayacağım belki faydalanmak isten çıkar diye.Allah'a emanet olun.Hayırlı Cumalar

sert

Kayıtlı Kullanıcı

Bunu ilk ben dile getirmiştim ama nedense bir de çok sitemkar sözler söylediğime dair eleştiriler aldım.Yahu tek amacım bilgi içeriği yüksek olan yazıları okuduğumda, hemen bunları kardeşlerimin de okuyup öğrenmesini istemek.Ama nerde...

Yine de yılmayacağım bu tür yazılar elime geçtikçe yollayacağım belki faydalanmak isteyen çıkar diye.Allah'a emanet olun.Hayırlı Cumalar

takan

Kayıtlı Kullanıcı

hafize yazdı:

kardeşlerim elimizden geldiği kadar okumaya çalışıyoruz seninkini de okudum inşallah . A.E.O

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Sert kardeşim okunmamak hepimizin problemi gerçekten insan üzülüyor o kadar emek veriyorsun faydalı olmak istiyorsun ama maalesef yazmıycam diyorum dayanamıyorum çünki öğrenme isteği var içimizde nasibi kimse faydalansın geçende bir konu hakkında yorum yaptım VİTRA ne demek diye sordular konuyla alakalı değil dedim dediğime pişman oldum ben o kişinin annesi yaşındayımdır belki çok kırıldım her şeyi bilemiyoruz öğrenmek için bu siteye üye oldum meğer Rabbimizin ismiymiş öğretmenin yolu böyle mi olmalıydı çok kırıldım S.A.:(:(:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt