Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

öğrenmeye acık (1 Kullanıcı)

grafiti

Kayıtlı Kullanıcı
herkese hayırlı akşamlar diliyorum.bu siteye az önce üye oldum bi arkadasımın tavsiyesiyle bana cok güzel mealler okuduğunuzu ve dini sohbetler yaptığınızı söylemişti.hayatımı bastan dini kurallarımızı peygamberimizi kuranımızı öğrenerek yasamak istiyorum.açık bi insanım ve kapanmak istiyorum cevremde bu konu hakkında bana yardımcı olacak tek bi insanım bile yok.türban nasıl bağlanır onu bile bilmiyorum hepinizle tanısmak ve sizlerden bişeyler ögrenmek istiyorum.din eğitimi önce ailede başlıyor ama bana bu eğitimi çok az olsada eşim verdi.bişeyler öğrenmek .kitabımızın bize öğrettiği gibi yaşamak bi yerlerden başlamak istiyorum.herkese sevgiler hayırlı akşamlar

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum güzel kardeşim,
hoşgeldiniz, Rabbim güzel düşüncelerinizi hayırlısıyla gerçekleştirmenizi nasip etsin inşaallah.istifadeli olmasını diliyorum.
selam ve dua ile...

BalArısı

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz kardeşim .Hayırlı olsun üyeliğiniz .Selam ve dua ile... :a16:

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun inşaallah. forumda en güzel şekilde faydalanmanız dileğiyle.Allah'a emanet olun.

müslime

Kayıtlı Kullanıcı
bende yeni üye oldum siteye allah muvaffak etsin gerçek müslümanlığı yaşamayı mevlam herkese nasip etsin elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmak isterim eğer aklına takılan bir şey olursa çekinmeden sora bilirsin hiçbirşey için geç değildir.ALLAHA EMANET OLUN.

grafiti

Kayıtlı Kullanıcı
hepinize cok tşk ediyorum allah razı olsun hepimizden hayırlı günler dini kıssaları bekliyorum

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ablacım.hoşgeldin aramıza islamiyet.gen ailesine hoşgeldin.elimizden geldiğince kardeşlerimize yardım etmeye çalışıyoruz .bu forma katılan kardeşlerimizin çoğunun hayatı değişti belki güzelleşti.inş içinde ki tümdileklerin kabul olur.bizde sana inş yardımcı oluruz.türban sorunlu arkadaşlarımız var.kapanmak istiyorsan kapan ablacım.hiçbirşey engel değil.sen yeter ki iste

TUSEM TEKİN

Kayıtlı Kullanıcı
aramıza hoş geldin...

aramıza hoş geldin...

selamın aleyküm kardeşim...
üyeliğin hayırlı olsun inşallah.bende yeni sayılırım bu sitede ama gerçekten burada paylaşımlar süper.doğru yerdesin.kapalılık konusunada değinmek istiyorum.bu hafta inşallah bende kapanıyorum.kendini hazır hissettiğin anda engelleyecek bir sorununda yoksa iş anlamında,bence hiç bekleme.
ibadetlerinin yanı sıra türbanlı bir bayan olman sana çok huzur verecektir.ayrıca senin bişiyleri daha iyi hissetmeni sağlayacaktır.ben buna inanıyorum.hakkında hayırlısı olsun inşallah...

Allah'a emanet ol,hayırlı günler...

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim
hayırlı olsun üyeliğin, elimizden geldiğince inşaallah yardımcı olmaya çalışırız, selam ve dua ile kal..

grafiti

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım hepinizden razı olsun inşallah bende kapanmadaki ilk adımımı attım .bi türban aldım bugün denedim.ama daha dısarı çıkmadım bakalım kendimi nasıl hissedeceğim dısarıda gezerken..

.berfin.

Kayıtlı Kullanıcı
aramıza hosgeldın selam ve dua ile

S

sevinç 54

selamun aleyküm hoşgeldin allah yolunu açık etsin rabbim bizleri sevdigi kullarından eylesin inş

_YUSUF_

Yönetici
herkese hayırlı akşamlar diliyorum.bu siteye az önce üye oldum bi arkadasımın tavsiyesiyle bana cok güzel mealler okuduğunuzu ve dini sohbetler yaptığınızı söylemişti.hayatımı bastan dini kurallarımızı peygamberimizi kuranımızı öğrenerek yasamak istiyorum.açık bi insanım ve kapanmak istiyorum cevremde bu konu hakkında bana yardımcı olacak tek bi insanım bile yok.türban nasıl bağlanır onu bile bilmiyorum hepinizle tanısmak ve sizlerden bişeyler ögrenmek istiyorum.din eğitimi önce ailede başlıyor ama bana bu eğitimi çok az olsada eşim verdi.bişeyler öğrenmek .kitabımızın bize öğrettiği gibi yaşamak bi yerlerden başlamak istiyorum.herkese sevgiler hayırlı akşamlar
Allah'u teala yardımcınız olsun.
Allah'u teala çok çok sabırlar versin ki buna ibadette çok ihtiyaç vardır.
Bu linkteki külliyatı indir ve mutlaka sırayla hepsini okumaya gayret et.
İndir - kulliyatlar - Imam Gazali - DarulKitap.com
Selametle kal

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt