Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

öğrenmek gerek??????????? (1 Kullanıcı)

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar ben bişe merak ediyorum hani bu okuduğumuz salavatlar tevhidler diil de yani onların sayılarını bi hedef olarak koyuyoruz çok okumak için ama bu dier konularda yani fetih ihlas suureleri yada bi duayı su kadar okursak inşallah şu sıkıntımızdan kurtuluruz lar ne kadar doğru bunu yapmak ta söylemekte doğrumudur? kuran da sünnette bunlara dair bi hüküm varmıdır? benim bildiğim sayısı belirtilen tek şey namazların ardından yapılan tesbihat bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım cvp larınızı bekliyorum.selametle kalın

Tevhid Davası

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
www.tevhidvesunnet.com
selamun aleyküm arkadaşlar ben bişe merak ediyorum hani bu okuduğumuz salavatlar tevhidler diil de yani onların sayılarını bi hedef olarak koyuyoruz çok okumak için ama bu dier konularda yani fetih ihlas suureleri yada bi duayı su kadar okursak inşallah şu sıkıntımızdan kurtuluruz lar ne kadar doğru bunu yapmak ta söylemekte doğrumudur? kuran da sünnette bunlara dair bi hüküm varmıdır? benim bildiğim sayısı belirtilen tek şey namazların ardından yapılan tesbihat bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım cvp larınızı bekliyorum.selametle kalın

Sayıları belli olan bazı zikirler vardır (Hisnul Muslimde geçer bunlar ordan öğrenirsiniz)
Birde sayıları belirtilmemiş zikirler ve dualar vardır...
Bir kişi kalkıp şu zikri şu kadar okuyacan şu ayeti şu kadar okuyacan şu duayı şu kadar okuyacan derse sende ona de ki Bu dediklerini neye göre söylüyorsun.

Hangi ayet bunu bu kadar okuyacaksın diyor ?
Hangi hadis bunu bu kadar okuyacaksın diyor ?

Bu e-kitabı indirip inş orda ayet ve hadislerle sabit olan dualar ve zikirler var..Sayılı olanda var sayıları belirtilmemiş olanda var..

İndirmek İçin Sağ TIKLA ''FARKLI KAYDET'' de .PDF Formatı...

Mihrace24

Kayıtlı Kullanıcı
Sayıları belli olan bazı zikirler vardır (Hisnul Muslimde geçer bunlar ordan öğrenirsiniz)
Birde sayıları belirtilmemiş zikirler ve dualar vardır...
Bir kişi kalkıp şu zikri şu kadar okuyacan şu ayeti şu kadar okuyacan şu duayı şu kadar okuyacan derse sende ona de ki Bu dediklerini neye göre söylüyorsun.

Hangi ayet bunu bu kadar okuyacaksın diyor ?
Hangi hadis bunu bu kadar okuyacaksın diyor ?

Bu e-kitabı indirip inş orda ayet ve hadislerle sabit olan dualar ve zikirler var..Sayılı olanda var sayıları belirtilmemiş olanda var..

İndirmek İçin Sağ TIKLA ''FARKLI KAYDET'' de .PDF Formatı...

anladım bende öyle söylüyorum zaten hısnül müslim de okuyorum ama tamamını okumadım sayısı olan bi zikir dikkatimi çekmedi.tşk ettim Allah emanet

Tevhid Davası

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
www.tevhidvesunnet.com
anladım bende öyle söylüyorum zaten hısnül müslim de okuyorum ama tamamını okumadım sayısı olan bi zikir dikkatimi çekmedi.tşk ettim Allah emanet

Sabah ve akşam yapılan dualar kısmında bulursunuz mesela 3 kere muvazateyn surelerini okumak(ihlas,felak,nas) gibi...

inş tamamına bakarsanız orda daha fazla belirtiyor...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt