Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Öğrendim Ki!!! (1 Kullanıcı)

mavi_hazan

Kayıtlı Kullanıcı
Ogrendim ki...Guveni gelistirmek yillar aliyor, yikmak bir dakika.
Ogrendim ki...Hayatinda nelere sahip oldugun degil kiminle oldugun onemli.
Ogrendim ki...Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mumkun,ama sonrasi icin bir seyler bilmek gerek.
Ogrendim ki...Kendini en iyilerle kiyaslamak degil,kendi en iyinle kiyaslamak sonuc getirir.
Ogrendim ki...Insanlarin basina ne geldigi degil,o durumda ne yaptiklari onemli.
Ogrendim ki...Ne kadar kucuk dilimlersen dilimle her isin iki yuzu var.
Ogrendim ki...Olmak istedigim insan olabilmem cok vakit aliyor.
Ogrendim ki...Karsilik vermek, dusunmekten cok daha basit.
Ogrendim ki...Butun sevdiklerinle iyi ayrilman gerek,hangisi son gorusme olacak bilemiyorsun.
Ogrendim ki..."Bittim" dedigin andan itibaren pilinin bitmesine daha cok var.
Ogrendim ki...Sen tepkilerini kontrol edemezsen,tepkilerin hayatini kontrol eder.
Ogrendim ki...Kahraman dedigimiz insanlar bir sey yapilmasi gerektiginde,yapilmasi gerekeni sartlar ne olursa olsun yapanlar.
Ogrendim ki...Affetmeyi ogrenmek deneyerek oluyor.
Ogrendim ki...Bazi insanlar sizi cok seviyor ama,bunu nasil gosterecegini bilemiyor.
Ogrendim ki...Ne kadar ilgi ve ihtimam gosterseniz,bazilari hic karsilik vermiyor.
Ogrendim ki...Para ucuz bir basari.
Ogrendim ki...Dustugun anda seni tekmeleyecegini dusunduklerinden bazilari kaldirmak icin elini uzatir.
Ogrendim ki...Iki insan ayni seye bakip tamamen farkli seyler gorebilir
Ogrendim ki..Asik olmanin ve aski yasamanin cok cesidi vardir.
Ogrendim ki..Her sartta kendisiyle durust kalanlar daha uzun yol yuruyor.
Ogrendim ki..Hic tanimadigin insanlar, iki saat icinde, senin hayatini degistirebilir.
Ogrendim ki.....Duvarda asili diplomalar insani insan yapmaya yetmez.
Ogrendim ki..Karsindakini kirmamak ve inanclarini savunmak arasinda cizginin nereden gectigini bulmak zor.
Ogrendim ki..Gercek arkadaslar arasina mesafe girmez.Gercek asklarin da!
Ogrendim ki... Allah(cc)in yolunda imis gibi gorunmek kolay ama olmak cok zor. Manen bittim dedigin anda inayet elini yaninda buluyorsun.

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Öğrendim Ki!!!

selamun aleyküm kardeşim..ben yazdıklarını gerçekten çok beğendim..çünkü bana göre gerçek olan gerçekleri ifade ediyorlar..sağolasın..Allah razı olsun...hayat=zıtlıklar.işte o zıtlıklarla iyiyi,kötüyü,doğruyu yanlışı ve hayat dair ne varsa öğreniyorsun.ve en önemlisi ne olursa olsun,hangi durumda olursan ol rabbim her daim yar ve yardımcımız oluyor....selam ve dua ile......

murat_islam

Kayıtlı Kullanıcı

ne kadar dogru değil mi... ama onemli olan ne kadarını yaptığındır allah razı olsun senden...

burhankars

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun çok hoş bir yazı olmuş

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardeşim. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

merve18_19

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ...

RE: ...

çok güzeldı yazın gercekten hayattan cok ögrencek seyler var

_dolce_

Kayıtlı Kullanıcı

Paylaşımın için sağol ellerine sağlık..B)

sare

Kayıtlı Kullanıcı

Sağolasın kardesim.Katılıyorum arkadaslara,cok güzel bir yazı.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Ogrendim ki...Guveni gelistirmek yillar aliyor, yikmak bir dakika.
Ogrendim ki...Hayatinda nelere sahip oldugun degil kiminle oldugun onemli.
Ogrendim ki...Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mumkun,ama sonrasi icin bir seyler bilmek gerek.
Ogrendim ki...Kendini en iyilerle kiyaslamak degil,kendi en iyinle kiyaslamak sonuc getirir.
Ogrendim ki...Insanlarin basina ne geldigi degil,o durumda ne yaptiklari onemli.
Ogrendim ki...Ne kadar kucuk dilimlersen dilimle her isin iki yuzu var.
Ogrendim ki...Olmak istedigim insan olabilmem cok vakit aliyor.
Ogrendim ki...Karsilik vermek, dusunmekten cok daha basit.
Ogrendim ki...Butun sevdiklerinle iyi ayrilman gerek,hangisi son gorusme olacak bilemiyorsun.
Ogrendim ki..."Bittim" dedigin andan itibaren pilinin bitmesine daha cok var.
Ogrendim ki...Sen tepkilerini kontrol edemezsen,tepkilerin hayatini kontrol eder.
Ogrendim ki...Kahraman dedigimiz insanlar bir sey yapilmasi gerektiginde,yapilmasi gerekeni sartlar ne olursa olsun yapanlar.
Ogrendim ki...Affetmeyi ogrenmek deneyerek oluyor.
Ogrendim ki...Bazi insanlar sizi cok seviyor ama,bunu nasil gosterecegini bilemiyor.
Ogrendim ki...Ne kadar ilgi ve ihtimam gosterseniz,bazilari hic karsilik vermiyor.
Ogrendim ki...Para ucuz bir basari.
Ogrendim ki...Dustugun anda seni tekmeleyecegini dusunduklerinden bazilari kaldirmak icin elini uzatir.
Ogrendim ki...Iki insan ayni seye bakip tamamen farkli seyler gorebilir
Ogrendim ki..Asik olmanin ve aski yasamanin cok cesidi vardir.
Ogrendim ki..Her sartta kendisiyle durust kalanlar daha uzun yol yuruyor.
Ogrendim ki..Hic tanimadigin insanlar, iki saat icinde, senin hayatini degistirebilir.
Ogrendim ki.....Duvarda asili diplomalar insani insan yapmaya yetmez.
Ogrendim ki..Karsindakini kirmamak ve inanclarini savunmak arasinda cizginin nereden gectigini bulmak zor.
Ogrendim ki..Gercek arkadaslar arasina mesafe girmez.Gercek asklarin da!
Ogrendim ki... Allah(cc)in yolunda imis gibi gorunmek kolay ama olmak cok zor. Manen bittim dedigin anda inayet elini yaninda buluyorsun.

Ögrendim ki... Allah (cc) ın yolunda imiş gibi görünmek kolay ama olmak çok zor. Manen bittim dediğin anda inayet elini yanında buluyorsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt