Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

of baba yaaaa (1 Kullanıcı)

tuana yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
yaşlı bir baba oğlu ile evleriniin önündeki havuzun yanında otururlar

baba oğluna karşıyı işaret ederek evladım şunlar ne diye sorar çocuk güvercin babacım göremiyormusun okadar yakını gibi sözler sarf eder. bir iki dakika sonra baba tekrar oğluna evladım şunlar neydi diye sorar evlad ya baba körmüsün ya güvercin dedik ya falan diye söyler baba biraz zaman sonra tekrar sorar ki bu sefer oğul daha ağır sözler sarf eder baba evladım bundan 30 küsür yıl önce sen bebekkenb burada aynen böyle oturuyorduk sen 25 defa bana ordaki kuşların ne olduğunu bunlar ne babacım diye tekrar tekrar sormuştun bende hepsine aynı cevabı vermiştim şimdi ben 3 defa sordum sen buna dayanamadeın der.....buda bir babanın hikayesi buda benden olsun

mansure

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim ne kadar haklı bi mevzu:) acaba çocuk utanmışmı bu yaptığına:( allah anamızı babamızı üzmeyi nasip etmesin.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
okuyunca bi garip oldum yaa
cidden ben hiç böyle düşünmemiştim
allah razı olsun kardeşim

Gök Kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
yaşlı bir baba oğlu ile evleriniin önündeki havuzun yanında otururlar

baba oğluna karşıyı işaret ederek evladım şunlar ne diye sorar çocuk güvercin babacım göremiyormusun okadar yakını gibi sözler sarf eder. bir iki dakika sonra baba tekrar oğluna evladım şunlar neydi diye sorar evlad ya baba körmüsün ya güvercin dedik ya falan diye söyler baba biraz zaman sonra tekrar sorar ki bu sefer oğul daha ağır sözler sarf eder baba evladım bundan 30 küsür yıl önce sen bebekkenb burada aynen böyle oturuyorduk sen 25 defa bana ordaki kuşların ne olduğunu bunlar ne babacım diye tekrar tekrar sormuştun bende hepsine aynı cevabı vermiştim şimdi ben 3 defa sordum sen buna dayanamadeın der.....buda bir babanın hikayesi buda benden olsun

selamun aleyküm allah razı olsun kardeşim:)

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşim annelik babalık böyle bişey galiba:(

ada6767

Kayıtlı Kullanıcı
Doğru Kardeşim. Tahamülsüzlük, Sabırsızlık Var.!
Hayırlı Akşamlar

FIRAT SÖNÜK

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c sabredenlerden eylesin.

Anne Baba ya asi olmaktan sakındırsın.

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt