Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

o seni eğlendiremez... ne yazıkki (1 Kullanıcı)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Mandelson 12 yaşında fakir bir ailenin çocuğudur Hayatta tek tutkusu köpeklerdir Her gün pet shoplari gezip, köpeklere bakıp onlardan bir tanesine sahip olacağı günü hayal edermiş Her zaman babasına yalvarıp kendisine köpek alabilmesi için gerekli parayı vermesini ister, ama babası maddi imkânları yüzünden karşı çıkınca da çok üzülürmüş

Bu nedenle bütün harçlıklarını biriktirip babasını da razı edip biraz daha para toplamış Doğruca çarsıdaki hayvan dükkânına gitmiş Bir köpek beğenmiş Dükkân sahibine fiyatını sormuş Adam:

"O köpek satılık değil!" cevabını verince; Mandelson gayri ihtiyari nedenini sormuş Adam:

"O köpeği satamam çünkü onun bir ayağı yok" demiş Çocuk:

"Olsun ben onu istiyorum" demiş Adam:

"Evlat o köpek sana istediğini veremez" diye eklemiş Çocuk:

"Ne gibi?" diye karşılık verince; adam:

"O koşamaz, seninle oynayamaz, yani seni eğlendiremez" demiş Çocuğun ısrarlarına dayanamayan dükkân sahibi köpeği çocuğa hediye etmek istemiş Fakat Mandelson teklifi reddedip cebindeki bütün parasını adama uzatmış Adam isteksiz ama çocuğun köpek sevgisinden duyduğu sevinçle parayı alıp, Mandelson'a:

"Evlat bu köpeğin sakat olduğunu bile bile neden o kadar ısrar ettin?" diye sorunca Mandelson pantolonunun paçasını aralayıp protez bacağını göstererek şu yanıtı vermiş: "siz o köpeği bana sakat olduğu için vermek istemediniz, ama inanın beni ondan daha iyi hiçbiri mutlu edemezdi!"

CESMAR_

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bi yazı yaaa

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

Paylaşım için teşekkürler...
Halimize binlerce şükür...
Allah CC. rızası için yapılan herşey güzel...
Daima kendimizden aşağıdakileri düşünerek halimize şükretmeliyiz...

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Kesinlikle Rabbimize her an şükretmek gerekiyor.. Allah razı olsun paylaşımınız için..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşım için teşekkürler...

Halimize binlerce şükür...
Allah CC. rızası için yapılan herşey güzel...

Daima kendimizden aşağıdakileri düşünerek halimize şükretmeliyiz...
ve aleyküm selam evet Rabbimiz razı olsun yorumlarınız için hayırlı günler dilerim inşaallah...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
tuğbacım anlamlı bir hikayeydi..saolasın..ne kadar şükür etsek azdır..ayrıca bi konuyada deginmek istiyorum özür bendende olsunda kalp de olsun yuce mevlam kalbi kör duymaz olanlardan eylemesin...
selam ve dua ile kardeşim..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
tuğbacım anlamlı bir hikayeydi..saolasın..ne kadar şükür etsek azdır..ayrıca bi konuyada deginmek istiyorum özür bendende olsunda kalp de olsun yuce mevlam kalbi kör duymaz olanlardan eylemesin...
selam ve dua ile kardeşim..
selamun aleyküm kardeşim haklısınız Rabbimiz razı olsun inşaallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt